Nowy rok, nowe potrzeby!

Akcja zakończona.

Zebraliśmy: 53 123,19 zł

Wszystkim DOBROczyńcom gorąco dziękujemy za wsparcie zakupu mat brajlowskich!

Kochani!

Nieskrywanym zainteresowaniem wśród przedszkolaków cieszyły się edukacyjne maty brajlowskie, które zakupiliśmy po zakończeniu zbiórki.

Dzieci podczas zabawy z wykorzystaniem mat w naturalny sposób rozwijają swoje umiejętności poznawcze, motorykę i sensorykę, a także podnoszą umiejętności komunikacyjne i społeczne.

Wszystkim DOBROczyńcom gorąco dziękujemy za udział w akcji!

* * * * *

Drodzy Przyjaciele!

Nasi uczniowie z racji swoich ograniczeń potrzebują szeregu zajęć, które wzmacniają ich manualnie, sensorycznie i poznawczo. Zajęcia tego typu wymagają wielu, różnorodnych pomocy edukacyjnych.

Stale szukamy nowych rozwiązań, metod, które pomogą najpełniej rozwijać nasze dzieci.

Ogromnym wsparciem byłyby edukacyjne maty brajlowskie. Jest to innowacyjny, unikatowy zestaw brajlowskich i drukowanych, kolorowych piankowych form. Ich wypukłości, różnorodność faktur, kształtów i dźwięków przypisanych do poszczególnych elementów, wspomagają rozwój umiejętności poznawczych dzieci. Dobrze zaplanowany zestaw ćwiczeń i gier poprawia motorykę, sensorykę, a także rozpoznawanie miejsca i kierunku. Maty mogą być wykorzystywane na zajęciach indywidualnych, wspomagając konkretne dysfunkcje dziecka lub grupowo, co dodatkowo usprawnia komunikację i umiejętności społeczne. Każdy element jest dwustronny: awers umożliwia zdobywanie przez maluchy sprawności manualnej i uczy identyfikowania dotykowego różnych wzorów i struktur, a rewers zapewnia naukę alfabetu Braille’a. Zalety mat brajlowskich są nieocenione!

Koszt jednego zestawu Mat Reach&Match to 6.000 zł.

W zależności od ilości środków, które uda nam się wspólnie zebrać:

  • zakupimy 1, 2… komplety mat edukacyjnych,
  • może nawet uzupełnimy zabawki edukacyjne w salach internatowych - materiałowe tunele, kształty wymagające dopasowania, doświadczalny koszyk z pluszowymi warzywami, czy owocami i in.

Zakup powyższych pomocy edukacyjnych możemy zrealizować tylko przy Państwa pomocy!

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Pomoce edukacyjne

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Pomoce edukacyjne

Z GÓRY GORĄCO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI!!!

Zdjęcia pochodzą ze strony producenta

wróć