Mecenat - daj szansę niewidomym

Niewidomy uczeń gra na pianinie.

Akcja zakończona.

Dziękujemy za wsparcie uczniów naszego Ośrodka! Każda kwota była cennym darem, który pozwolił na dalszy rozwój naszych podopiecznych. 

Drogi Przyjacielu Niewidomych!           


I Ty możesz mieć wpływ na przyszłość tych dzieci…
Dołącz do naszej akcji: Mecenat - daj szansę niewidomym!

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po wakacyjnym wypoczynku nasi uczniowie zasiedli w ławkach, by pełni sił i energii zdobywać wiedzę oraz potrzebne umiejętności. Jak co roku tak i w tym chcemy wspierać naszych wychowanków zapewniając im udział w dodatkowych zajęciach szkolnych.

Wielu uczniów laskowskiego Ośrodka ma duże możliwości intelektualne, posiada szereg zainteresowań i talentów oraz ambicje, aby je rozwijać. Szczególnie uzdolnionym pragniemy umożliwić udział w zajęciach w Szkole Muzycznej, naukę języków obcych w stopniu rozszerzonym, fakultety z informatyki oraz zajęcia sportowe m.in. pływactwo i narciarstwo biegowe.

Szczególną troską i wsparciem chcemy otoczyć uczniów mniej sprawnych fizycznie i intelektualnie, którym spore trudności nastręcza wykonywanie czynności dnia codziennego. Te dzieci potrzebują dodatkowych zajęć usprawniających, rehabilitacyjnych oraz manualnych.

Duży nacisk kładziemy na naukę samodzielności w życiu codziennym, zarówno tych utalentowanych, jak i słabszych intelektualnie, tak by kończąc edukację w Laskach młodzież była dobrze przygotowana do wejścia w dorosłość.

Aby móc kontynuować zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020 potrzebujemy Twojej pomocy. Zostań MECENASEM naszych niewidomych wychowanków i wspierając finansowo zapewnij im lepszą przyszłość!

Zachęcamy do skorzystania z poniższych wariantów wsparcia: 
• jeśli zdecydujesz się wpłacać regularnie 50 złotych - zapewnisz pakiet zajęć dodatkowych przez miesiąc
• wpłata 150 złotych pozwoli na udział w zajęciach wyrównawczych przez kwartał 
• regularną wpłatą 250 złotych umożliwisz uczniowi korzystanie z zajęć dodatkowych w całym semestrze
Każda dowolna kwota przekazywana regularnie pozwoli na planowanie budżetu zajęć dodatkowych.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wspieranie tego szczytnego celu tak długo jak możesz – miesiąc, semestr, rok, a może dłużej... - według uznania i posiadanych możliwości. Aby dokonać wpłaty online skorzystaj z formularza znajdującego się TUTAJ

Wpłaty w formie przelewu bankowego prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule MECENAT

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!

wróć