Motocykliści w Laskach

15-06-2015

W dniu 13 czerwca 2015 roku do Ośrodka w Laskach przyjechali motocykliści.

Nasi wychowankowie mogli zapoznać się z 35 motocyklami różnych marek m.in.: BMW, Honda, Suzuki, Yamaha, Triumph, Harley-Davidson. Dzieci oglądały pojazdy typu: szosowo-turystycznego, sportowo-turystycznego, a także cruisery czy skutery. Właściciele dzielili się informacjami o swoich motorach oraz odpowiadali na pytania naszych wychowanków. Można było usiąść na wybranym motorze, posłuchać włączonego silnika czy klaksonu.

Po zapoznaniu się z budową jednośladów był czas na przejażdżkę po terenie Ośrodka – słynną "lipówką".

Motocykliści przyjeżdżają do naszych uczniów od 1998 roku. Koordynatorem zjazdów jest Tomasz Woźniakowski – wielki miłośnik motocykli.

Na zakończenie spotkania wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek w internacie chłopców.

Serdecznie dziękujemy Gościom za ten wyjątkowy czas.

Anna Magner

fot. Anna Magner