Międzynarodowy Turniej Goalballa w Rumunii

W dniach 19-20 września 2015 roku w Rumunii odbył się Międzynarodowy Turniej Goalballa, w którym wzięła udział laskowska reprezentacja.

24-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

VIII ONKO-BIEG

W niedzielę 6 września 2015 roku chłopcy z grupy II wraz z przewodnikami wzięli udział w VIII ONKO-BIEGU.

14-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

76. rocznica wybuchu II wojny światowej

W 76. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej wychowankowie Ośrodka w Laskach wraz ze swoimi opiekunami modlili się za poległych.

02-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Czar wakacyjnych wspomnień

Letni powiew wiatru, przygrzewające słońce, gorący piasek, statki – z czym to wszystko się kojarzy? Oczywiście z kolonią w Sobieszewie!

02-09-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Po wakacjach

Były wakacje, lecz już ich nie ma, do pudełeczka schować należy wspomnienia…
I tak zrobili wychowawcy mili i do porządków się wszyscy stawili, aby internat wspaniały witał pociechy kochane: ciepłem, radością i otwartością.

02-09-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Motocykliści w Laskach

13 czerwca 2015 roku do Ośrodka w Laskach przyjechali motocykliści. Nasi wychowankowie mogli zapoznać się z różnymi motocyklami.

15-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Spotkanie z przeszłością

Z okazji Dnia Dziecka w sobotę 30 maja 2015 roku, grupa przyjaciół, miłośników i pasjonatów zabytkowych samochodów pod kierownictwem Jerzego Bylicy, odwiedziła nasz Ośrodek.

12-06-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Dzień Dziecka pachnący kuchnią meksykańską

Dzień Dziecka w internacie chłopców uczciliśmy meksykańską kolacją przygotowaną dla dzieci przez wychowawców i rehabilitantów.

08-06-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Zarząd TOnO

Zarząd Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi został wybrany na Zebraniu Ogólnym 30 maja 2015 roku.

02-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Rabka, Internat Szkoły Specjalnej

Święto Ośrodka

15 maja 2015 roku uroczyście obchodziliśmy święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

18-05-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Piknik "Bezpieczeństwo od małego"

Piknik

Z okazji III Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ONZ w Warszawie odbył się piknik rodzinny "Bezpieczeństwo od małego".

13-05-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Międzynarodowy Turniej Goalballa

W dniach 24-26 kwietnia 2015 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Słabowidzących i Niewidomych im. Zofii Książek-Bregułowej w Dąbrowie Górniczej odbył się Międzynarodowy Turniej Goalballa.

13-05-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Strona /11