Dźwiękowanie na dywanie

W czwartek 1 października 2015 roku w naszym Przedszkolu gościła grupa teatralno-muzyczna z Teatru Małego Widza z przedstawieniem „Dźwiękowanie na dywanie”.

12-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

Jubileusz w Rabce

10 października 2015 roku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce Zdroju świętował swój Jubileusz 20-lecia.

12-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Dzień Absolwenta

W niedzielę 11 października 2015 roku świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Absolwenta.

12-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów

Bieg charytatywny „Biegaj z Tomkiem”

W sobotę 3 października 2015 roku reprezentacja z Lasek wzięła udział w biegu charytatywnym „Biegaj z Tomkiem”.

07-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Internat Chłopców świętował muzyczno-lirycznie

Jak co roku 1 października mieszkańcy Internatu Chłopców zapraszają do wspólnego świętowania w dniu wspomnienia swojej patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

05-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Wspólne Imieniny

W dzień Świętych Archaniołów obchodziliśmy szczególne święto - wspólne imieniny naszych kochanych pań z orientacji przestrzennej, terapii widzenia i zajęć dodatkowych.

30-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Spacer po Starówce

W grupie II, co rzadko się zdarza, na weekend zostały tylko dwie dziewczynki, więc była to dobra okazja, by wyruszyć na podbój stolicy. Paulina i Agata pojechały z p. Anią na Starówkę.

28-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Międzynarodowy Turniej Goalballa w Rumunii

W dniach 19-20 września 2015 roku w Rumunii odbył się Międzynarodowy Turniej Goalballa, w którym wzięła udział laskowska reprezentacja.

24-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Warsztaty teatralne, czyli CHOREA w Laskach

19 września 2015 roku w sobotę w Internacie Dziewcząt odbyły się bardzo ciekawe warsztaty teatralne. Poprowadzili je nasi goście ze Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA.

21-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Internat Dziewcząt świętuje!

Jak co roku, Dom Dziewcząt w Laskach jako pierwszy z Internatów Ośrodka obchodził swoje święto patronalne. Już w środę 16 września 2015 roku czekała na dziewczęta miła niespodzianka...

18-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski