Świąteczne spotkania

15-12-2015

W dniu 16 grudnia 2015 roku przyjechał do Lasek kardynał Kazimierz Nycz.
Wszystkich zebranych serdecznie powitała matka Radosława Podgórska. Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przygotowali adwentowe rozważania oparte na tekstach biblijnych, podczas występu akompaniowała im na oboju Aleksandra Jaromin.
Kardynał Kazimierz Nycz podziękował za piękne przedstawienie. Zwrócił uwagę jak ważne jest doświadczanie wiary i dzielenie się nią. Życzył uczestnikom spotkania pokoju, radości i ciszy, w której przychodzi Bóg, aby byli świadkami miłosiernej miłości.
Serdeczne życzenia złożyli naszemu Gościowi przedstawiciele wszystkich grup Triuno: siostry franciszkanki, pracownicy świeccy i niewidoma młodzież.
Na zakończenie Metropolita Warszawski udzielił wszystkim błogosławieństwa i przełamał się z zebranymi opłatkiem.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w Laskach odbywają się świateczne spotkania - zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tych wydarzeń.

Anna Magner

fot. Anna Magner