Rozpoczęcie Roku Szkolnego

02-09-2016

Wrócili :)

Wypoczęci, pełni energii i entuzjazmu. Z lekkim niedosytem wakacji, które nie wiadomo kiedy minęły. Opaleni i uśmiechnięci. Szybko wypełnili laskowskie ścieżki, szkoły i internaty radosnymi okrzykami. Trochę ciekawi jak to będzie w tym roku... Nasi uczniowie - wrócili :)

Ksiądz Rektor mówił na Eucharystii, że w Laskach w czasie wakacji było bez uczniów smutno. Jednocześnie zachęcał do dobrego wykorzystania tego kolejnego dla wielu uczniów roku szkolnego, do korzystania ze zdobywanej wiedzy w codzienności, ale także by nie bać się przyznać, że wielu rzeczy jeszcze nie wiemy.

Pani Dyrektor Elżbieta Szczepkowska serdecznie powitała wszystkich uczniów. Rodziców zapewniła, że laskowskie placówki są dobrze przygotowane na przyjęcie ich pociech w nowym roku szkolnym.

Pan Prezes Paweł Kacprzyk życzył uczniom, aby w tym roku szkolnym osiągnęli wyższy "level", zarówno w zdobytej wiedzy, jak i w swoim człowieczeństwie. Rodzicom natomiast podziękował za zaufanie jakim obdarzają nasz Ośrodek.

Siostra Anita, w imieniu Matki Radosławy i wszystkich Sióstr, życzyła uczniom odnosząc się do czytanej Ewangelii, aby wypełnili swoje sieci po brzegi dobrymi owocami tegorocznej pracy.

Tekst i zdjęcia: Rafał Zakrzewski