Przedszkolaki powitali wakacje

23-06-2022

Witajcie wakacje, przygody i wolny czas!

Jak miło, 23 czerwca miało miejsce zakończenie roku w Przedszkolu. Spotkanie rozpoczęło się częścią oficjalną, przeplataną pięknymi piosenkami, zaśpiewanymi przez dzieci. Każdy Przedszkolak otrzymał kolorowy dyplom, który będzie miłą pamiątką po całym roku szkolnym. Po wręczeniu dyplomów przez Panią Dyrektor Elżbietę Szczepkowską przyszedł czas smutnych pożegnań... Uczniowie przygotowali pamiątki oraz upominki dla siostry Alicji i ks. Tomasza Beka, którzy zostaną mile zapamiętani przez dzieci. 

Kolejnym elementem uroczystości było przedstawienie przygotowane przez dzieci z pomocą wspaniałej kadry pedagogicznej. Spektakl, który zaprezentowali to "Koziołek kłamczuszek", który swoim wesołym akcentem przypomniał wszystkim, że warto być uczciwym. 

Na koniec pożegnaliśmy starszaków przed którymi otwierają się drzwi nowego etapu w życiu, jakim jest Szkoła Podstawowa. Na nową drogę nie wyruszą z pustymi rękoma - zostały im wręczone tornistry, do którego zapakują wszystkie nowe przygody jakie czekają ich w życiu! 

Drogie Dzieci, życzymy Wam niezapomnianych wakacji! Mamy nadzieje, że we wrześniu wrócicie do nas z utęsknieniem.

wróć