Nauczanie zdalne

W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 pracownika szkoły, na kwarantannę zgłoszeni zostali uczniowie, którzy mieli z nim kontakt 22 listopada 2021 roku.

26-11-2021 | Kategorie: Ogólne

Mistrzowie z Lasek

W ostatni weekend w Krakowie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w goalballa, na którym wyłoniono medalistów w sezonie 2021. Świetnie zaprezentowały się zespoły z Lasek.

23-11-2021 | Kategorie: Ogólne

Sportowe sukcesy pływaków

W dniach 13-14 listopada w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych.Uczestniczyło w nich 3 reprezentantów UKS "Laski".

18-11-2021 | Kategorie: Ogólne

Wycieczka do Warszawskiego Zoo

Tegoroczna jesień nie skąpi nam ładnej pogody, dlatego klasy edukacji szkolnej wybrały się na wycieczkę do zoo.

09-11-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Sukcesy sportowców UKS „Laski”

W dniach 6-7 listopada w Wiśle odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Goalballa oraz 2 turniej MP Kobiet.

09-11-2021 | Kategorie: Ogólne

Muzyczny Smok 2021

Wyjątkowy projekt muzyczny, na który składają się warsztaty muzyczne, przeglądy konkursowe oraz koncert galowy dla zwycięzców, z udziałem zaproszonej gwiazdy koncertu.

25-10-2021 | Kategorie: Ogólne

Idzie jesień, plony niesie!

Ostanie 3 tygodnie w naszym Przedszkolu były nie tylko radosne i słoneczne, ale przede wszystkim pachnące, smaczne i zdrowe.

25-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Dzień nauczyciela w przedszkolu

W czwartek 14 października uroczyście świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Nauczyciela.  I choć spotkaliśmy się w niewielkim gronie było bardzo uroczyście.

Biathloniści z medalami

W dniach 30 września - 3 października w Przemyślu odbyły się Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących w biathlonie letnim. Wracamy z medalami.

13-10-2021 | Kategorie: Ogólne

Wycieczka do sadu

"Jabłuszko rumiane jakże cię dostanę?

13-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Strona /74

pierwsza ... 1 2 3 ... ostatnia