Rajd motocyklowy w Laskach

02-06-2014

Uczniowie testują motory

W dniu 31 maja 2014 roku w Laskach gościliśmy miłośników motorów. Liczna grupa motocyklistów działająca przy parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, a także w internetowych grupach dyskusyjnych: pl.rec.motocykle oraz Forum NTV sprawiła ogromną radość naszym wychowankom.

Młodzież miała okazję testować motory różnych marek. Uczniowie wzięli też udział w rajdzie po Lipówce. Maszyny interesowały nie tylko chłopców, ale także dziewczęta, które z prawdziwą przyjemnością „odpalały” silniki.

Motocykliści przyjeżdżają do naszych uczniów od 1998 roku. Koordynatorem zjazdów jest Tomasz Woźniakowski – wielki miłośnik motocykli.

Na zakończenie wizyty s. Magdalena - kierownik Internatu Chłopców ugościła fanów motorów obiadem.

Serdecznie dziękujemy gościom za ten wyjątkowy dzień.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Tekst i zdjęcia: Daria Kuźniecow-Dudko