Ostatni dzień gimnazjum

21 czerwca gimnazjaliści pożegnali mury szkoły w niepowtarzalny i zabawny sposób!

21-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Minister zdrowia z wizytą w Laskach

Minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski odwiedził 6 czerwca Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach.

07-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Maturzyści z świadectwami

Ośmiu maturzystów odebrało z rąk Pana Dyrektora Stanisława Badeńskiego świadectwa ukończenia szkoły.

30-04-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Stańcie się chlebem

Uczniowie z „Jabłonek” już po raz kolejny zachwycili głębią swojej refleksji. 27 marca odbyło się spotkanie przedświątecznej przy "Łamaniu Chleba".

27-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Ekstremalna Droga Krzyżowa

16 marca odbyła się  wspólna Droga Krzyżowa po terenie naszego Ośrodka w Laskach.

19-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Laski, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Miłość większa od 70 hektarów

Sztorm na morzu, uzdrowienie paralityka, spotkanie z miłosiernym Samarytaninem i z Jezusem, który pytał po imieniu „Chcesz zostać moim przyjacielem?”. 15 marca 2018 roku zakończyły się trzydniowe rekolekcje dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Laskach.

16-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Laski, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski, Dział Głuchoniewidomych

Dzień otwarty Szkół Ponadpodstawowych

Zapraszamy na Dzień Otwarty do Szkół Ponadpostawowych w Laskach 28 marca 2018 roku.

14-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Nasi uczniowie na zawodach robotyki

W sobotę 3 marca drużyna dwóch uczniów Technikum Informatycznego wzięła udział w ogólnopolskich zawodach robotyki Robomaticon.

12-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Znaki św. Tomasza z Akwinu

12 lutego uczniowie i nauczyciele „Jabłonek” wybrali się ze św. Tomaszem (patronem szkoły) na niekończącą się podróż z pytaniem „Kim jestem?”.

12-02-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Wielkie święto młodości

Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i młodość, której wyjątkowo do twarzy jest w tańcu! 13 stycznia odbyła się studniówka dla uczniów, którzy w maju będą zmagać się z maturą.

16-01-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Strona 1/12