"Wszystkie dobre sny" – płyta na 25-lecie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Edwina Kowalika w Laskach

22-04-2022

Płyta „Wszystkie dobre sny” została zrealizowana z okazji 25-lecia Szkoły Muzycznej I stopnia w Laskach. Pod opieką Grzegorza Bożewicza, nauczyciela placówki, trzy uczennice zrealizowały utwory, które są dobrze znane, ale w ich wykonaniu nabierają nowego charakteru.

„Mirela Moldovan, Nikola Weber i Klaudia Radomska po ukończeniu Szkoły Muzycznej w Laskach rozwijały swoje pasje muzyczne uczęszczając na zajęcia interpretacji piosenki pod moim kierunkiem. Wielokrotnie razem koncertowaliśmy w kraju i zagranicą. Tuż przed wyruszeniem w dorosłe życie każda z nich nagrała ze mną 5 ulubionych utworów, w większości dobrze Państwu znanych, niosących przesłania, składające się na Wszystkie dobre sny” – opowiada o płycie Grzegorz Bożewicz, który na co dzień w Szkole uczy gry na akordeonie.

Płyta jest dostępna do nabycia w Biurze Szkolnym oraz w Szkole Muzycznej w Laskach.