Kształcenie na odległość

27-03-2020

Drodzy  Uczniowie, Drodzy Rodzice,

W związku z sytuacją epidemiologiczną i decyzją Rządu o wprowadzeniu stanu epidemii, szkoła pozostaje nieczynna do Świąt Wielkanocnych.

Od dnia 25 marca weszło w życie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz.493).

Szkoła Muzyczna wdrożyła rozwiązania przewidziane przez powyższe rozporządzenie, w tym zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Ta sytuacja dla nas wszystkich jest nowa i wymaga innej organizacji pracy. Wdrażamy rozwiązania, które uwzględnią potrzeby i możliwości psychofizyczne naszych uczniów.  Rozumiemy, że to również dla Państwa drodzy Rodzice bardzo trudny czas ze względu na codzienne obowiązki i troskę o zdrowie swoich bliskich. Dziękujemy za współpracę, wszelkie uwagi, wysiłek który wkładacie we wspólną naukę z dziećmi. Ze swej strony zapewniam, że wszyscy nauczyciele angażują się w ten nowy proces nauczania, są do Państwa dyspozycji za pomocą drogi telefonicznej i mailowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę o bezpośredni kontakt z dyrektorem szkoły.

Mam nadzieję , że wspólnie podołamy przejść przez ten bardzo trudny czas. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. ZOSTAŃCIE W DOMU!

Beata Dąbrowska