Laptop od Prodziekana Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

02-12-2022

W środę 16 listopada gościliśmy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Prodziekana Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej Przemysława Dudę. Pan Prodziekan zdecydował przekazać nam laptop, który otrzymał jako nagrodę w konkursie programu Erasmus na najlepszy projekt. Projekt dotyczył wydruków 3D zabytków Warszawy a my mieliśmy w nim swój niewielki wkład. Podczas zamykającej projekt konferencji uczniowie Technikum Informatycznego (obecnie absolwenci) Dawid Kowalski i Kamil Wiśniewski wygłosili referat, który został bardzo gorąco przyjęty przez uczestników projektu, w tym zagranicznych gości. Warto zaznaczyć, że współpraca z Wydziałem Fizyki bardzo odmieniła na korzyść podejście chłopców do nauki. Składamy serdeczne podziękowania Panu Prodziekanowi Przemysławowi Dudzie za przekazanie laptopa z przeznaczeniem dla koła robotyczno-informatycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych. Będzie służył uczniom podczas rozwijających zajęć koła.

Link do transmisji z gali wręczenia nagród projektu ERASMUS: https://www.youtube.com/watch?v=f3HK4slShZM&t=24965s

autor: Hanna Stachera