Ogólnopolski konkurs "Mój Robot"

14-04-2021

Nasz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy organizuje ogólnopolski konkurs dla uczniów ponadpodstawowych szkół specjalnych „Mój robot, czyli jak roboty ze sztuczną inteligencją mogłyby nam pomagać w codziennym życiu”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Pracą konkursową może być każdy przejaw działalności twórczej ucznia, w szczególności: nagranie dźwiękowe, praca plastyczna, esej, prezentacja multimedialna, grafika komputerowa, film, strona internetowa, etc. Prace mogą być opatrzone opisem pomysłów na rozwój robotyki ze sztuczną inteligencją do zastosowań w codziennym życiu.

Liczy się kreatywność, pomysł na pracę konkursową a także wybór i  wykorzystanie technologii informatycznych.

Więcej szczegółów w Regulaminie Konkursu.

Prace konkursowe wraz ze scanem podpisanego załącznika zgody na udział w konkursie i przetwarzania danych można zgłaszać do 1 czerwca 2021 r. włącznie na adres mailowy: konkurs.jablonki@laski.edu.pl lub adres pocztowy organizatora.

Miło nam poinformować, że sponsorem nagród w konkursie jest firma KUKA.
KUKA jest koncernem działającym na arenie międzynarodowej w branży automatyzacyjnej.
3 laureatów otrzyma imienne zaproszenie do centrum aplikacji w Tychach, gdzie wygrani zapoznają się z robotami firmy KUKA.
Pozostałe nagrody: 3 modele robotów KUKA, głośnik przenośny
firmy JB, Powerbank a także inne nagrody.