Karnawał, karnawał, to taniec, zabawa…

12-02-2021

Właśnie kończy się karnawał, którego nieodłącznym elementem są tańce i zabawy. W tym roku w związku z brakiem możliwości organizowania dużych imprez, bal karnawałowy w naszej szkole miał skromniejszy charakter. Odbył się 11 lutego w tłusty czwartek. Każda klasa edukacji wczesnoszkolnej udekorowała swoją salę balonami i serpentynami, żeby poczuć klimat zabawy. Uczniowie włożyli stroje karnawałowe i zaczęły się hulanki. Trochę bawiliśmy się w klasach, ale była też chwila wspólnego świętowania na szkolnym holu. Przejechaliśmy pociągiem przez cały korytarz, potem dzieci tańczyły z gazetą na głowie, z balonami i przedstawiały lodowe posągi. Było krótko, ale wesoło i o to chodziło.

Jak na tłusty czwartek przystało, dzięki wspaniałym rodzicom naszych uczniów, nie zabrakło też faworków i pączków, które z apetytem zajadaliśmy.

Beata Sawicka