#Zawieszoneziemniaki w Laskach

17-12-2020

Ziemniaki
Ziemniaki

Przyjechały i do nas! Pierwsza tura ziemniaków z akcji #zawieszoneziemniaki. Dziękujemy pomysłodawcom za taką szlachetną akcję!

Zawieszone ziemniaki to inicjatywa na wzór akcji typu „zawieszona kawa" i „zawieszony obiad". Poprzez portal pomagam.pl zbierane są środki na zakup ziemniaków, które są przekazywane organizacjom zajmującym się m.in. osobami niepełnosprawnymi.

Od momentu kiedy pierwsza zbiórka „zawieszone ziemniaki” pojawiła się na portalu pomagam.pl, darczyńcy przekazali łącznie ponad 7,5 tys. zł, co pozwala na przekazanie w najbliższym czasie kolejnych 3 ton warzyw. - Nasza inicjatywa to nie tylko pomoc finansowa, ale także budowanie relacji ponad podziałami z różnymi podmiotami, które niosą pomoc. Dostajemy też wiele wiadomości od osób, które dzięki „Zawieszonym ziemniakom” zdecydowały się bezpośrednio wspierać np. Domy Samotnej Matki - mówi Łukasz Badowski – koordynator akcji #zawieszoneziemniaki.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, jeżeli ktoś jeszcze chciałby się włączyć w akcję, zapraszamy pod ten link -> https://pomagam.pl/pyry4

wróć