Sensoryka dla przedszkolaka

06-11-2020

Nasze przedszkolaki dostały niezwykły prezent - dwustronną tablicę sensoryczną! I choć w przedszkolu mamy różne ciekawe pomoce dydaktyczne to takiej interesującej zabawki jeszcze nie mieliśmy.

Dzieci były nią bardzo zaskoczone i bardzo zaintrygowane, a ich małe paluszki od razu zaczęły naciskać, kręcić, dzwonić, otwierać, zamykać, stukać, pukać...  aż trudno je oderwać od naszej nowej pomocy dydaktycznej. Sami zobaczcie...

Bardzo dziękujemy Panu Szymonowi Rabiedze za własnoręczne wykonanie i ofiarowanie naszym przedszkolakom tej wspaniałej, dwustronnej tablicy sensorycznej. Ludzie o wielkim sercu ciągle są na tym świecie i nasze przedszkole po raz kolejny doświadcza tej dobroci. Bardzo dziękujemy i pamiętamy w modlitwie.

Tekst i zdjęcia: A. Wdówik