U Maryi

jesienna i różańcowa.

Maryjo, Maryjo, Maryjo

wysłuchaj każdego zdrowaś.”

7 października, w Święto Matki Bożej Różańcowej, odbyła się w przedszkolu szczególna uroczystość. Wszystkie przedszkolaki z różańcami w ręku spotkały się z księdzem Tomaszem  przy naszej pięknie odnowionej kapliczce i figurze Matki Bożej. Dzieci najpierw obejrzały jak wygląda nasza figura Matki Bożej, a potem pięknie modliły się na różańcu i śpiewały pieśni maryjne. Na koniec ksiądz Tomasz poświęcił naszą odnowioną kapliczkę i figurę Matki Bożej i pobłogosławił wszystkich uczestników uroczystości.

Serdecznie dziękujemy p. Krzysztofowi Sondejowi za odrestaurowanie figury Matki Bożej i  p. Romanowi Gołębiowskiemu za zbudowanie nowej kapliczki i koordynację całego przedsięwzięcia. Składamy gorące podziękowania Panu Romanowi za wszystkie wykonane przez niego pomoce edukacyjne i usprawniające dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy obu Panom za zaangażowanie, poświęcony czas i pracę. Niech Matka Boża naszych Panów otacza opieką, a Pan Jezus hojnie błogosławi każdego dnia.