Wrzesień w przedszkolu

29-09-2020

W uszach jeszcze szum morza, w nosie zapach letnich kwiatów, w ustach smak poziomek... a w przedszkolu już głośno i wesoło.

Przedszkolaki nie marnują czasu: ćwiczą, lepią, śpiewają, biegają... oj dzieje się, dzieje... Już wakacje i muszelki pożegnane, już kodeksy przedszkolne napisane, już alarm przeciwpożarowy zdany na piątkę. Dlatego my  świętujemy! Co świętujemy? Nie wiecie? Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po straszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!!! I dlatego my też dziś świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka! Były piosenki, były zabawy, były prezenty i były uśmiechy na twarzy! A na koniec każdy przedszkolak, i ten mały, i ten duży, dostał Słoneczkowy Order, aby nikt nie zapomniał naszego przedszkolnego hasła: "Bądź słoneczkiem! Postaram się!"

tekst: Agnieszka Wdówik

zdjęcia: S. Julitta Siedlecka, Agnieszka Wdówik