Zakończenie roku 2019/2020

26-06-2020

26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Podczas dziękczynnej Mszy św. ks. rektor Michał Wudarczyk życzył wszystkim udanego egzaminu z najważniejszej lekcji – bycia miłosiernym. Pani dyrektor Elżbieta Szczepkowska serdecznie wszystkich pozdrowiła, dziękując za miniony rok szkolny i życząc dobrych wakacji, prezes TOnOS Paweł Kacprzyk życzył, by po nietypowym roku szkolnym, spotkać się we wrześniu już w szkolnych ławkach.

Swoje świadectwa odebrali absolwenci szkoły zawodowej w Jabłonkach oraz złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Pawła Wdówika - pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz absolwenta Lasek.

„Najważniejszą rzeczą jaką wyniosłem z Lasek jest bycie samodzielnym. Życzę wam, abyście byli ludźmi myślącymi, którzy dzięki temu, że uczyli się tutaj mają punkt odniesienia w wartościach -  wiary i patriotyzmu” – powiedział Paweł Wdówik.

Weronika Kolczyńska