Konkurs #Do Dzieła

04-05-2020

W maju w Laskach robi się zazwyczaj gwarno. Szkoły i internaty szykują się na obchody Święta Ośrodka – 15 maja. Szyte są stroje, obmyślane scenariusze, podsłuchiwane próby i śpiewane utwory.

Pachnie zakwitającymi drzewami i lekkim stresem „Czy wszystko się uda?”. Księża głowią się nad kazaniem, siostry wymodlają piękną pogodę, uczniowie i pedagodzy szykują przedstawienia. Uroczysta atmosfera, odświętne stroje, modlitwy dziękczynne za Dzieło Lasek. Zapraszani są goście, przyjaciele, darczyńcy, wszyscy, którym jest bliskie Dzieło Lasek.

W tym roku będzie trochę inaczej. Nie spotkamy się fizycznie razem, ale chcielibyśmy zaprosić każdego do wzięcia udziału w konkursie „#DoDzieła”.

Konkurs będzie polegać na wspólnej zabawie, obejrzeniu 5 filmików dotyczących Dzieła Lasek i udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe. Filmy będą ukazywać się etapowo (na kanale youtube i stronie facebookowej Towarzystwa).

6 maja – I film

8 maja – II film

10 maja – III film [LINK]

11 maja – IV film [LINK]

13 maja – V film [LINK]

15 maja o godz. 12:00 ukażą się pytania. [PYTANIA DO ŚCIĄGNIĘCIA]

Na poprawne odpowiedzi będziemy czekać do 17 maja do godz. 23.59. Poprawne odpowiedzi należy wysłać mailem na adres: dary@laski.edu.pl. Mail powinien zawierać informacje:

1. Tytuł: „Do Dzieła”,
  2. Imię, nazwisko,
  3. Adres maila kontaktowego,
  4. Odpowiedzi na pytania.

Każdy uczestnik konkursu dostanie e-dyplom, a spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy 3 osoby, do których wyślemy nagrody rzeczowe. Losowanie odbędzie się on-line 18 maja o godz. 15:00 na stronie facebookowej Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie.

Życzymy dobrej zabawy!

Do Dzieła!