Mój wokalny prezent dla św. Jana Pawła II

25-02-2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie „Mój wokalny prezent dla św. Jana Pawła II”

18 maja będziemy świętować 100. urodziny Jana Pawła II. Wzięcie udziału w konkursie jest najlepszym prezentem urodzinowym dla św. Jana Pawła II oraz szansą uczestnictwa w wyjątkowym jubileuszu.

Zwycięzcy I, II i III miejsca w nagrodę otrzymają statuetki oraz wystąpią 24 maja (niedziela) o godz. 20.00 w kościele Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach, ul. 3 Maja 40/42, Laski podczas wyjątkowego koncertu „Dla św. Jana Pawła II z okazji 100. rocznicy Urodzin”. W koncercie tym wezmą udział po raz pierwszy w historii Gminy Izabelin: Chór Filharmonii Narodowej oraz Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej im. płka Stanisława Królickiego w Izabelinie oraz uczniowie klas 4-8 z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia do 8 kwietnia.

Podkład muzyczny należy wysłać najpóźniej do 4 maja (poniedziałek) 2020 roku w formacie wav lub mp3 na adres: daria.kuzniecow-dudko@centrum.izabelin.pl (jeśli występ tego wymaga).

Konkurs stanowi jeden z istotnych elementów wydarzenia z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, które odbędzie się w dniu 24 maja w kościele Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach. Więcej na ten temat: https://www.facebook.com/Centrum.Izabelin/posts/3192356167460847