Pasowanie na przedszkolaka

29-10-2019

W piątek, 25 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały na tę okazję występ. Były wierszyki i piosenki, prezentowane przed rodzicami, którzy przybyli, aby nam towarzyszyć w tej podniosłej chwili. Siostra Julitta za pomocą wielkiego ołówka, pasowała na przedszkolaka każde dziecko po kolei i już w biretach jako pełnoprawni członkowie społeczności przedszkolnej odśpiewaliśmy piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” grając przy tym na bębenkach.

Po części oficjalnej, rozpoczęły się zabawy przy muzyce, do udziału w których zaprosiliśmy również rodziców. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi i s. Marcie za zaangażowanie i oprawę muzyczną.

Tekst Anna Zagórowska