Wspólna misja, wspólny wizerunek

„Chcemy dobrze odnajdywać się w realiach współczesnego świata, w którym świadome budowanie wizerunku jest koniecznością” – Paweł Kacprzyk, prezes TOnOS o zmianach w identyfikacji wizualnej Towarzystwa.

22-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Chodźmy coś posadzić

Każdy przedszkolak musi w życiu posadzić chociaż jedno drzewo.

20-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Światowy Dzień Chleba 16 października

Światowy Dzień Chleba przypada na 16 października. W 2020 roku jest to piątek, a ustanowiony został przez Międzynarodowy Związek Piekarzy i Cukierników. Chleb od tysięcy lat jest podstawowym elementem posiłków ludzkości, ale i spełnia również ważną funkcję w obrzędach wielu kultur.

18-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

COVID-19 - informacje i zalecenia

Prosimy o zapoznanie się z informacjami i zaleceniami dot. syt. z COVID-19

16-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Zakończenie sezonu nartorolek

Niedzielnym biegiem zakończył się sezon na nartorolki. Dla naszych zawodników starty w zawodach były częścią przygotowania do sezonu zimowego i okazją do zbierania cennego doświadczenia.

15-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Bądźmy osiołkami

14 października to dzień, w którym słowo „dziękuję” pada najczęściej.

14-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

Słodycz dla nauczyciela

W przedszkolu Dzień Nauczyciela przebiegł śpiewająco, słodko i grająco.

14-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Owocowy zawrót głowy w Przedszkolu

W piątek, jako zwieńczenie naszego owocowego tygodnia, zrobiliśmy smaczny i zdrowy sok owocowy.

12-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

U Maryi

7 października, w Święto Matki Bożej Różańcowej, odbyła się w przedszkolu szczególna uroczystość. Wszystkie przedszkolaki z różańcami w ręku spotkały się z księdzem Tomaszem  przy naszej pięknie odnowionej kapliczce i figurze Matki Bożej.

Jak jesień to czas na pieczone ziemniaki

W środę 07 października w grupie VIII odbyły się zajęcia kulinarne w trakcie których wychowanki zapoznały się z przepisami na sos tatarski oraz pieczone ziemniaki. Ale po kolei.

09-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Strona /64