Kolejne sukcesy naszych pływaków

W ostatni weekend w Drzonkowie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w pływaniu.

29-06-2022 | Kategorie: Ogólne

Piknik klas pierwszych na zakończenie roku szkolnego

Letni nastrój udzielił się klasom pierwszym i postanowiły spędzić ostatni dzień szkolny na pikniku. Ile tam się działo!

27-06-2022 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Rok szkolny 2021/2022 za nami!

24 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy szkolne mury, żeby wrócić tu za 2 miesiące. Przygodo nadciągaj!

24-06-2022 | Kategorie: Ogólne

Przedszkolaki powitali wakacje

23 czerwca odbyło się oficjalne powitanie wakacji przez laskowskich Przedszkolaków. Dzieci zaprosili swoich rodziców i pracowników TOnOS na uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zobaczcie sami, co przygotowali...

23-06-2022 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

Dzień Dziecka w przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka był w naszym przedszkolu wyjątkowy. Aby uczcić to święto wyjechaliśmy do zagrody alpak Corazon w Łomiankach.

08-06-2022 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

Pogrzeb śp. Stanisława Świderskiego

Ceremonia pogrzebowa śp. Pana Stanisława Świderskiego odbędzie sie w kaplicy w Laskach 27 czerwca o godzinie 11.00.

08-06-2022 | Kategorie: Ogólne

Ostatni zjazd kursu doszkalającego dla instruktorów orientacji przestrzennej i mobilności

Mamy to - część szkoleniowa za nami! W weekend 04-05 czerwca miało miejsce ostatnie spotkanie Uczestników w ramach doskonalenia instruktorów O&M.

06-06-2022 | Kategorie: Ogólne

V Memoriał im. Zofii Morawskiej za nami!

V Memoriał im. Zofii Morawskiej przeszedł do historii! Prawie 350 biegaczy, wybiegało łącznie ponad 1000 okrążeń. To niesamowity wynik, który bezpośrednio przekłada się na wsparcie dla Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi.

04-06-2022 | Kategorie: Ogólne

Sportowe sukcesy w Krakowie

W ostatni weekend Kraków był gospodarzem dwóch ważnych imprez dla osób niewidomych – Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu oraz II Turnieju Mistrzostw Polski w Goalballu Mężczyzn.

31-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Nabożeństwo Majowe w plenerze

Nabożeństwo Majowe  w plenerze

26 maja w wyjątkowy dzień - Dzień Matki o godzinie 18.30 spotkaliśmy się na Nabożeństwie Majowym na placu zabaw przed Internatem Dziewcząt.

29-05-2022 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Trzecie spotkanie w ramach doszkalania instruktorów orientacji przestrzennej i mobilności

W weekend 14-15 maja już po raz trzeci spotkaliśmy się na szkoleniu w ramach TOPON.

23-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Relacja z obchodów Święta Ośrodka. Zobacz zdjęcia!

Pierwsze wspomnienie bł. Elżbiety Róży Czackiej za nami! To był dzień pełen emocji i wrażeń, a przede wszystkim ogromnej radości.

23-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Strona /65