Wygrany turniej goalballa w Dąbrowie

Turniej Goalballa w Dąbrowie i pierwsze miejsce dla dziewcząt z UKS Laski! Przeczytajcie...

30-11-2022 | Kategorie: Ogólne

Mistrzostwa Polski pływaków i goalballistów

W ostatni weekend nasi sportowcy brali udział w dwóch ważnych imprezach sportowych. Pływacy startowali w Zimowych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie. W Wiśle rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów i Kobiet w Goalballa.

08-11-2022 | Kategorie: Ogólne

„Dziś w ogrodzie wielkie zbiory, tu nie rosną muchomory". Zbiory warzyw z ogródka przedszkolnego

„Dziś w ogrodzie wielkie zbiory, tu nie rosną muchomory

W naszym przedszkolnym ogrodzie w tym roku wyrosły obfite plony. Z radością wyrywaliśmy nasze warzywa, które  wiosną dzieci siały i sadziły, potem doglądały i dbały o nie.

05-11-2022 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

List rodziców wychowanków Szkoły św. Maksymiliana

"Dzięki Wam nasze dzieci pokonują bariery, wychodzą poza schematy i stają się samodzielne, niezależne w miarę swoich możliwości oraz są po prostu szczęśliwe".

27-10-2022 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Święto Domu św. Maksymiliana

Piękna jesienna aura sprzyja świętowaniu w naszym Ośrodku w Laskach. We wtorek 25 października swoją uroczystość przeżywali wychowankowie i pracownicy Domu św. Maksymiliana.

27-10-2022 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Telefon wsparcia dla Absolwentów

Jako Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi uruchamiamy telefon wsparcia dla Absolwentów. Chcemy, by stał się on przede wszystkim bezpieczną przestrzenią, w której będziecie mogli opowiedzieć swoje historie – i radosne, i smutne – oraz otrzymać wykwalifikowaną pomoc psychologiczną.

26-10-2022 | Kategorie: Ogólne

Finał zbiórki elektroodpadów ReAkcja elektro3000

Czy ekologia, zbieranie elektrośmieci i troska o środowisko mają sens? Czy mogą przekuć się w realne dobro? Oczywiście, że tak! Doświadczyliśmy tego dzięki firmie RLG Systems Polska, która z zebranych elektroodpadów w ramach kampanii ReAkcja elektro3000 sfinansowała zakup i montaż 6 sztuk rolet fasadowych do Domu św. Maksymiliana!

20-10-2022 | Kategorie: Ogólne

Doroczny Dzień Absolwenta

W dniu 9 października 2022 roku w Laskach odbył się Doroczny Dzień Absolwenta.

14-10-2022 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów

Oświadczenie w sprawie doniesień medialnych o Ośrodku.

11-10-2022 | Kategorie: Ogólne

Święto Domu Chłopców 2022

Jak co roku z początkiem października we wspólnocie Domu Chłopców mogliśmy cieszyć się Świętem obchodzonym ku czci naszej patronki, świętej Tereski od Dzieciątka Jezus.

08-10-2022 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Bł. Elżbieta Czacka patronką osób towarzyszących niepełnosprawnym

“Mmocą posiadanej władzy ustanawiam Błogosławioną Matkę Elżbietę Różę Czacką patronką dzieł i środowiska osób pracujących na rzecz i z osobami z niepełnosprawnością w Archidiecezji Warszawskiej” – czytamy w dekrecie kard. Kazimierza Nycza.

07-10-2022 | Kategorie: Ogólne

"Bal w piwnicy", czyli przedstawienie z okazji święta Domu Dziewcząt

We wtorek 20 września obchodziliśmy w Domu Dziewcząt święto patrona - św. Stanisława Kostki. Z tej okazji dziewczęta wystawiły przedstawienie „Bal w piwnicy” w reżyserii siostry Agaty.

21-09-2022 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Strona /67