Zdalne nauczenie (VIII klasa)

Zawieszam zajęcia stacjonarne w klasie VIII Szkoły Podstawowej dla Niewidomych od 26 do 28 stycznia 2022 roku i wprowadzam na ten czas tryb pracy zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

25-01-2022 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Zdalne nauczanie (Przedszkole)

W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 pracowników Przedszkola, na kwarantannę zgłoszone zostały dzieci, które miały z nimi kontakt 21 stycznia 2022 roku.

24-01-2022 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Nagrodzeni przez Ordynariat Polowy

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie zostało tegorocznym laureatem przyznawanych przez Ordynariat Polowy wyróżnień Benemerenti.

17-01-2022 | Kategorie: Ogólne

Życzenia na Boże Narodzenie

Przyjaciele, dziękujemy za Serce bijące w stronę Lasek, niech te Święta będą pełne zachwytu nad światem i wdzięczności za najbliższych. Niech najważniejsze będzie to, co niewidoczne dla oczu.

23-12-2021 | Kategorie: Ogólne

Gdy Bóg mówi: Kocham Cię

17 grudnia przedszkolaki opowiedzieli piękną historię o miłości Boga wprost z dziecięcej stajenki.

17-12-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Opłatek w Domu Chłopców

Opłatkowe spotkanie u Chłopców - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

16-12-2021 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Nauczanie zdalne od 20.12

w związku z utrzymującą się wysoką liczbą nowych zakażeń oraz pojawieniem
się nowej mutacji koronawirusa Ministerstwo Zdrowia w dniu 7 grudnia 2021 r. ogłosiło zawieszenie nauczania stacjonarnego w szkołach podstawowych i szkołach ponadpodstawowych na okres od  20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

14-12-2021 | Kategorie: Ogólne

„Prawdą jest, prawdą jest, że święty Mikołaj dobry jest”

6 grudnia 2021 roku, obchodziliśmy w przedszkolu święto naszego patrona – Świętego Mikołaja. W Kaplicy Matki Bożej Anielskiej, odbyła się Msza Święta w intencji dzieci oraz pracowników przedszkola.

10-12-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

- Kto Ty jesteś? - Polak mały.

- Kto Ty jesteś?

- Polak mały.

- Jaki znak Twój?

- Orzeł biały. *

29-11-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Nauczanie zdalne - 28.11

W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 pracownika Ośrodka, na kwarantannę zgłoszeni zostali uczniowie, którzy mieli z nim kontakt 22, 24 i 25 listopada 2021 roku.

29-11-2021 | Kategorie: Ogólne

Strona /74