Nauka stacjonarna od 18 stycznia

Informuję, że od 18 stycznia 2021 roku we wszystkich placówkach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach nauka będzie się odbywać w trybie stacjonarnym.

14-01-2021 | Kategorie: Kategorie, Ogólne

Poszukujemy wolontariuszy!

W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiczno-kadrową w tzw. Szpitaliku (opieka nad chorymi) w Laskach poszukujemy chętnych
wolontariuszy ozdrowieńców COVID-19, mogących wesprzeć pracę Działu.

08-01-2021 | Kategorie: Ogólne

Konkurs kolęd i pastorałek online

W dniach 24.11-15.12.2020 Rada Internatu Dziewcząt zorganizowała Konkurs Kolęd i Pastorałek w formie online.

22-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

UKS „Laski” Mistrzem Polski

Olbrzymi sukces odniosły zespoły z Lasek na rozegranych w Lublinie w dniach 17-18 grudnia Mistrzostwach Polski Młodzików, Juniorów i Kobiet w Goalballu. Zarówno drużyna juniorów, jak i kobiet zdobyły złote medale i tytuły mistrzów Polski 2020r .

21-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Pastuszkowie przedszkolni

Jest taki dzień w roku, w którym przedszkolna bawialnia zamienia się w… stajenkę.

18-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

#Zawieszoneziemniaki w Laskach

Przyjechały i do nas! Pierwsza tura ziemniaków z akcji #zawieszoneziemniaki. Dziękujemy pomysłodawcom za taką szlachetną akcję!

17-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Opowieść Wigilijna w wykonaniu Domu Dziewcząt

Zapraszamy do wsłuchania się w „Opowieść Wigilijną” Karola Dickensa nagraną przez dziewczyny z Domu Dziewcząt! Audio umili z pewnością przedświąteczne przygotowania :)

16-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

12-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Z jedzonkiem dla ZOO

Kolejny już rok z rzędu dzieci ze Szkoły Podstawowej naszego Ośrodka brały udział w akcji pt. „Żołędzie i orzechy dla zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.

11-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Wznowienie zajęć stacjonarnych (8.12)

Z dniem 9 grudnia 2020 wznawiam zajęcia stacjonarne w klasach: IIIa, IIIb i IV Szkoły Podstawowej Specjalnej.

08-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Strona /67