Biathloniści z medalami

W dniach 30 września - 3 października w Przemyślu odbyły się Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących w biathlonie letnim. Wracamy z medalami.

13-10-2021 | Kategorie: Ogólne

Wycieczka do sadu

"Jabłuszko rumiane jakże cię dostanę?

13-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Bezpieczny przedszkolak na ulicy

W dniu 23.09.2021 roku grupa przedszkolaków udała się na wycieczkę – pierwszą w tym roku szkolnym – do ulicy 3 Maja w Laskach. Celem wyprawy była obserwacja ruchu ulicznego.

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie

7 października klasy edukacji wczesnoszkolnej wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Pogoda była wyborna, więc tym bardziej ochoczo ruszyliśmy ku niezwykłej przygodzie.

11-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

" Połączyła ich Świętość" - Święto w Domu Chłopców 5 października 2021r.

We wtorek 5 października uroczystość z okazji Święta Domu Chłopców rozpoczęła się o godzinie 16.00 Mszą Św. w Kaplicy MBA koncelebrowaną przez Księży: Marka, Kazimierza i Edwarda. w trakcie kazania ksiądz Marek nawiązał do patronki Domu Chłopców Św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

10-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Zawieszone zajęcia stacjonarne w szkole specjalnej

Zawieszamy w szkole podstawowej specjalnej zajęcia stacjonarne od 7 do 15 października 2021 roku i wprowadzam na ten czas tryb pracy zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

06-10-2021 | Kategorie: Ogólne

Sportowe sukcesy w Chorzowie

Męska i żeńska reprezentacja UKS „Laski” uczestniczyła w Turnieju Goalballa Silesia Cup, który został rozegrany w Chorzowie w dniach 2-3 października.

05-10-2021 | Kategorie: Ogólne

Z wizytą u Błogosławionej Matki Elżbiety

W poniedziałek, dzień po beatyfikacji Matki Elżbiety Róży Czackiej Zuchy rozpoczęły zajęcia od zapoznania się z postacią błogosławionej Róży Czackiej.

30-09-2021 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

"O tym jak Święty Stanisław bal dla Matki Elżbiety w niebie przygotował"

W czwartek 23.09.2021 r. w Domu Dziewcząt uroczyście obchodziliśmy Święto Patrona - Stanisława Kostki. W tym dniu miała miejsce premiera przedstawienia pod tytułem "O tym jak Święty Stanisław bal dla Matki Elżbiety w niebie przygotował" scenariusz i reżyseria: Siostra Jana Maria.

24-09-2021 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Jak dobrze być razem

Stęsknieni za wspólnym przebywaniem, 23 września w Domu Dziewcząt obyło się wielkie święto wzajemnej Obecności.

24-09-2021 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Strona /72