Wznowienie działalności Ośrodków w ograniczonym zakresie

Ośrodki Szkolno-Wychowawcze dla Dzieci Niewidomych w Laskach, Gdańsku Sobieszewie i Rabce Zdroju wznawiają swoją działalność w ograniczonym zakresie.

25-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Przesunięty termin Zebrania Ogólnego

W związku z sytuacją epidemiczną zmuszeni jesteśmy przesunąć termin Zebrania Ogólnego.

20-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Życzenia od Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy

Życzenia od Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy z okazji Święta Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach

15-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Święto Ośrodka | Pozdrowienia | Linki do transmisji online

Zapraszamy na obchody Święta Ośrodka 15 maja 2020

13-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Konkurs #Do Dzieła

Z okazji zbliżającego się Święta Ośrodka 15 maja, chcielibyśmy zaprosić każdego do wzięcia udziału w konkursie „#DoDzieła”.

04-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Komunikat dot. przedszkola

W związku z zapowiedzią Premiera Rządu RP o dopuszczeniu możliwości otwarcia żłobków i przedszkoli z dniem 6 maja 2020 roku uprzejmie informujemy.

04-05-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Dzień z życia ucznia

Uczniowie w domach nie zwalniają tempa. Uczestniczą codziennie w zajęciach, nauczyciele prowadzą lekcje on-line. Zobaczcie, jak wygląda dzień z życia ucznia.

27-04-2020 | Kategorie: Ogólne

Rada na zakończenie roku maturzystów

W czwartek 23 kwietnia br. w sposób zdalny zebrały się Rady Pedagogiczne naszego Liceum i Techników, by podsumować pracę uczniów klas kończących naukę.

27-04-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Wielkanoc u przedszkolaków

Tegoroczne Święta Wielkanocne za nami! Inne niż zwykle, ale nie pozbawione istoty: radości ze Zmartwychwstania Chrystusa!

24-04-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Co słychać u Ałanki?

W związku z epidemią COVID-19, od 12 marca uczniowie musieli opuścić Ośrodek w Laskach i wyjechać do swoich domów. Z powodu ograniczeń w przemieszczaniu, nie wszystkie dziewczynki mogły wrócić do domu. Jedą z nich jest Ałanka, do tej pory przebywa w Ośrodku.

23-04-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Strona /61