Uroczyste otwarcie parkingu

30-09-2016

Rafałek recytujący wierszyk napisany specjalnie na tę okazję

1. Każdy marzy o wakacjach
O wyjazdach i spotkaniach
Lecz Panowie ze Strabagu
Inne mieli tu zadania.

2. Chociaż lato było piękne
Nie zważali na upały
I dzień po dniu, krok po kroku
Zbudowali parking cały.

3. Dziś serdecznie dziękujemy
Przyjaciołom ze Strabagu
Za dar serca okazały
Co przynosi wszystkim radość.

Tym wierszykiem Rafałek z przedszkola w Laskach dziękował wczoraj firmie Strabag oraz firmom współpracującym w remoncie parkingu. O 11:00 spotkaliśmy się przed wyremontowanym parkingiem - na uroczystym otwarciu. Były przemówienia i podziękowania, było przecinanie wstęgi - Oliwka, Agatka i Patryk świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, a Ksiądz Rektor bardzo dokładnie poświęcił nowy parking.

Następnie wszyscy zebrani goście zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum - tam uczestniczyli we fragmentach lekcji geografii i informatyki, spektakularnych doświadczeniach na chemii, a także kibicowali naszym uczennicom na meczu goalballa. Na koniec były występy artystyczne oraz wręczanie pamiątkowych podziękowań i prezentów wykonanych przez naszych uczniów w pracowni ceramiki.

Było to bardzo miłe zwieńczenie wielkiego projektu społecznego. Bardzo dziękujemy Prezesom firmy Strabag - panu Alfredowi Watzlowi i panu Wojciechowi Trojanowskiemu - inicjatorom całego przedsięwzięcia, wszystkim pracownikom firmy Strabag oraz wszystkim firmom, które zaangażowały się w ten projekt.

tekst i zdjęcia: Rafał Zakrzewski