Nadaje Radio terESKA

03-10-2019

Internat Chłopców rozpoczął świętowanie w dniu wspomnienia swojej patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus (1 października) od adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy domowej prowadzonej przez grupę III z ks. Tomaszem Bekiem dla młodszych grup oraz przez grupę IV dla starszych.

W Kaplicy Centralnej na uroczystej Eucharystii 2 października, której przewodniczył ks. rektor Michał Wudarczyk w koncelebrze z ks. Kazimierzem Olszewskim w intencji wszystkich wychowanków, wychowawców i pracowników  dziękowaliśmy za to za nami i co przed nami, aby mieć życie szczęśliwe, odkrywać i realizować pragnienia oraz chcieć być świętymi.
W Internacie spotkaliśmy się wszyscy wraz z gośćmi na przedstawieniu przygotowanym przez grupę I z wychowawcami p. Agnieszką Zakrzewską, p. Adamem Musińskim oraz p. Joanną Krawczyk pt. „Radio terESKA”, gdzie w studiu dużo się działo: wiadomości, pogoda, sport, wywiady z gośćmi i z kierowcami, reklamy oraz zagadki „dziecinne proste”, a po skończonej transmisji odbyła się wspólna i radosna agapa.

Tekst s. Aleksandra FSK

Foto Justyna Grochowska