" Połączyła ich Świętość" - Święto w Domu Chłopców 5 października 2021r.

We wtorek 5 października uroczystość z okazji Święta Domu Chłopców rozpoczęła się o godzinie 16.00 Mszą Św. w Kaplicy MBA koncelebrowaną przez Księży: Marka, Kazimierza i Edwarda. w trakcie kazania ksiądz Marek nawiązał do patronki Domu Chłopców Św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

10-10-2021 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Prezenty

Wielka Fabryka Prezentów

14-12-2020 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Ku Niepodległej

W dniu 23 października w Domu Przyjaciół odbyło się wyjątkowe spotkanie o charakterze patriotycznym. W swej treści nawiązywało do zbliżającego się Święta Niepodległości oraz Powstania Warszawskiego, którego 75 rocznicę obchodziliśmy w tym roku.

04-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Nadaje Radio terESKA

Internat Chłopców rozpoczął świętowanie w dniu wspomnienia swojej patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus (1 października) od adoracji Najświętszego Sakramentu.

03-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

5 tandemów, 50 kilometrów

14 września grupa rowerzystów z Domu Chłopców wraz z przewodnikami wybrała się na wycieczkę rowerową do Leszna.

16-09-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Rekolekcje wielkopostne w Laskach

W dniach 02-04.04.2019 w Ośrodku w Laskach odbywały się rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży.

04-04-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Rozplątać Boże Narodzenie

„Po co są święta?” – to pytanie plącze się w głowach bardziej niż wciśnięte do pudła zeszłoroczne lampki choinkowe. Z pomocą przychodzi wspólnota Domu Chłopców, która rozplątała odpowiedź w pięknych jasełkach.

13-12-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Madagaskar w Domu Chłopców

Dom Chłopców odwiedził ksiądz Tomasz Łukaszuk SDB, który na co dzień pracuje w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym i spędził 8 lat na misjach na Madagaskarze.

15-11-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Św. Teresa od tęczy

3 października Dom Chłopców obchodził święto przyjaźni ze swoją patronką Św. Teresą od Dzieciątka Jezus.

05-10-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Święto grupy 2

W uroczyśtość świętego Józefa grupa 2 obchodziła swoje święto patronalne.

31-03-2018 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Strona /12