Kolonie w Laskach

21-07-2021

Z początkiem lipca od 4 przez 10 dni w Domu Dziewcząt odbywał się turnus kolonijny. Uczestników było 26 osób, oczywiście również wspaniali Wychowawcy i Wolontariusze, którzy zapewniali niesamowite wrażenia.
Każdy dzień rozpoczynał się śniadaniem na jadalni, później wyjazdy do Centrum Kopernika, ZOO, Łazienek Królewskich, KPN. Powrót na smaczny obiad, po którym konieczna była sjesta popołudniowa aby naładować "akumulatory " przed pójściem na tandemy, hipoterapię, basen czy tańce dyskotekowe.
Oczywiście o 18.00 bądź chwilę po kolacja i znów atrakcje typu basen, zabawy na placu zabawy, czy w baseniku przygotowanym przez S. Agatę.
Należy wspomnieć także o atrakcjach u naszych sąsiadów Strażaków, gdzie był instruktaż udzielania pierwszej pomocy, pokaz nowego samochodu strażackiego, do tego grochówka i nie tylko. A w sobotnie popołudnie na placu zabaw wyczekiwany grill
Wszystko możecie jeszcze raz obejrzeć i powspominać oglądając zdjęcia poniżej. Z tego co zauważyłam to tak było świetnie, że większość uczestników chętnie przedłużyłaby pobyt jeszcze o kilka dni.
Kochani za rok znów będzie lipiec i zapraszamy na turnus a póki co bawcie się dobrze bo wakacje jeszcze trwają!!!


Tekst i zdjęcia: Asia Betlińska -Kowalska, zdjęcia S. Maria Magdalena

wróć