Pożegnanie Magdy z 5 grupy

13-06-2021

W czwartek 27 maja w grupie 5 odbyła się uroczysta, pożegnalna kolacja z okazji ukończenia przez Magdę ósmej klasy i opuszczenia Internatu Dziewcząt.
Magda wraz z koleżankami aktywnie były zaangażowane w przygotowanie tej kolacji. Dzień wcześniej pod kierunkiem Wychowawcy Pani Agaty wykonała ulubione ciasta. W czwartek parę minut po 18.00 Wychowanki z Wychowawczyniami a także Siostrami: naszą kierownik Janą Marią, Janą, Marią Magdaleną zasiadły do uroczyście nakrytych stołów. Było bardzo radośnie, chwilami wzruszająco i pysznie. Królowała przepyszna pizza z przepisu Pani Agaty i pod jej nadzorem wykonana, sałatka Gyros, do tego ciasto Kinder country a także herbata. Miło było powspominać naukę w szkole a także czas w Internacie najpierw w grupie 3 u Pań: Marzenki i Beatki a potem w grupie 5 u Pań: Agaty i Joli. Reasumując Magda przez te trzy cudowne lata w Laskach niezwykle wydoroślała. 
Magdo życzymy Ci samych szóstek w nowej szkole i sukcesów w pracy zawodowej. Mamy nadzieję, że będziesz nas odwiedzać w Laskach, doradzać co do najnowszych trendów we fryzjerstwie oraz strzyc nasze włosy.!!!

Tekst i zdjęcia: Asia Betlińska -Kowalska, zdjęcia Pani Agata Wiśniewska

wróć