Zabawa karnawałowa z Babcią i Dziadkiem

29-01-2020

W piątek 24 stycznia odbyło się radosne spotkanie w naszym przedszkolu. Z bliska i z daleka przyjechały do nas kochane Babcie i kochani Dziadkowie naszych przedszkolaków. Wszyscy razem tańczyliśmy i bawiliśmy się w rytm karnawałowej muzyki podążając za naszym wspaniałym wodzirejem Panem Markiem. Nie zabrakło oczywiście bajkowych kreacji, balowej dekoracji, pysznych babcinych wypieków i promiennych uśmiechów.

Ważną częścią wspólnej zabawy były życzenia, piosenki, wierszyki, a także moc uścisków i całusów dla wszystkich drogich Babć i Dziadków z okazji ich Święta.

Mamy nadzieję, że ten dzień pełen wzruszeń, radości i miłości długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci i ich ukochanych Babć i Dziadków. A komu tym razem dojechać się nie udało, niech z łezką w oku i uśmiechem na twarzy obejrzy naszą fotorelację, przyjmie serdeczne życzenia i laurki, które dojadą wprost do domów… i rezerwuje czas na przyszłoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu, na które już dziś ZAPRASZAMY!

Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za odwiedzenie naszych skromnych progów, a także Panu Markowi i Panu Tomkowi za pomoc w organizacji i wspólną zabawę.

Tekst Agnieszka Wdówik