Zaśpiewaliśmy w Hotelu Sheraton

12-03-2018

11 marca odbyła się 9. Edycja Art Fresh Festival, w którym wziął udział nasz Ośrodek.

Art Fresh Festival to wspólne przedsięwzięciem artystów, organizacji International Friends of Warsaw oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel. To miejsce spotkań zarówno studentów uczelni artystycznych jak i twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny.
Celem festiwalu jest promocja artystów wśród krajowych i międzynarodowych pasjonatów, kolekcjonerów oraz przedstawicieli galerii sztuki.

Agatka i Mirela (uczennice naszej szkoły) były gwiazdami niedzielnego spotkania. Zaraz po oficjalnym otwarciu festiwalu przez organizatorów przywitały gości swoim śpiewem. Repertuar wybrany został przez dziewczyny. Na klawiszach akompaniował Pan Grzegorz Bożewicz. Artystkom towarzyszyła również pani Dyrektor Szkoły Muzycznej  Beata Dąbrowska oraz Pani dyrektor Elżbieta Szczepkowska oraz Siostra Agata Bieleś.

Dodatkowo podczas festiwalu można było zakupić wyroby ceramiczne i tkackie dzieła naszych uczniów i wesprzeć tym Ośrodek.