Przedszkolaki zaczęły wakacje

W dniu 25 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Przedszkolu dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

26-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Kolorowa radość

Z okazji Dnia Dziecka Elżbieta i Grzegorz Kurmanowie zorganizowali dla naszych dzieci wspaniałą zabawę.

18-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Niecodzienna wizyta w Laskach

W dniu 14 marca 2014 roku gościliśmy w Laskach małżonkę Prezesa Rady Ministrów panią Małgorzatę Tusk oraz partnerkę Wiceprezydenta RPA panią Gugu Mtshali.

14-03-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Święty Mikołaj w przedszkolu w Laskach

W dniu 6 grudnia 2013 roku św. Mikołaj odwiedził najmłodszych wychowanków ośrodka w Laskach. Dzieci wraz z rodzicami, wychowawcami, siostrami franciszkankami i przybyłymi gośćmi uczestniczyły we mszy świętej, której przewodniczył ksiądz Kazimierz.

08-12-2013 | Kategorie: Przedszkole

Strona /14