Rozpoczęcie roku szkolnego

W dniu 1 września 2014 roku ponad 250 uczniów rozpoczęło w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Laskach nowy rok szkolny.

01-09-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Wniebowzięcie NMP

15 sierpnia to święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. W Polsce nazywane jest także Świętem Matki Boskiej Zielnej.

14-08-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Przedszkolaki zaczęły wakacje

W dniu 25 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Przedszkolu dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

26-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Kolorowa radość

Z okazji Dnia Dziecka Elżbieta i Grzegorz Kurmanowie zorganizowali dla naszych dzieci wspaniałą zabawę.

18-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Niecodzienna wizyta w Laskach

W dniu 14 marca 2014 roku gościliśmy w Laskach małżonkę Prezesa Rady Ministrów panią Małgorzatę Tusk oraz partnerkę Wiceprezydenta RPA panią Gugu Mtshali.

14-03-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Promocja podręcznika Model Viisa

W dniu 13 grudnia 2013 roku w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Laskach odbyła się konferencja poświęcona promocji pierwszego wydania podręcznika "MODEL VIISA.

14-12-2013 | Kategorie: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka

Strona /9