Koncert Kevina Harrisa

Z Nowego Jorku na koncert i warsztaty muzyczne przybył do nas Kevin Harris - pianista jazzowy. Towarzyszył mu kontrabasista Piotr Rodowicz

20-03-2016 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Koncert w Domu Świętego Stanisława

Piosenka "Wymyśliłam Cię" i utwory w podobnym, karnawałowym nastroju zabrzmiały na koncercie, który odbył się  28 stycznia w Domu św. Stanisława.

28-01-2016 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Koncert Półroczny Szkoły Muzycznej

Prawdziwym świętem muzyki można nazwać dzień, w którym odbywa się koncert uczniów Szkoły Muzycznej imienia Edwina Kowalika w Laskach.

23-01-2016 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Koncert w Żyrardowie

28 listopada 2015 roku uczniowie Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego uczestniczyli w XI Spotkaniach Niepublicznych Szkół i Placówek Artystycznych.

02-12-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Mamy supermistrza

7-8 listopada 2015 roku odbył się I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I pierwszak może być mistrzem”.

10-11-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Promyki Krakowa

W dniu 6 listopada 2015 roku gościliśmy w Laskach zespół instrumentalno-wokalny Promyki Krakowa.

09-11-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Koncert w ZUS-ie

23 października 2015 roku odbył się koncert z okazji "Dnia Pracownika ZUS". Uczniowie Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego wraz z dyrektor Beatą Dąbrowską oraz kadrą pedagogiczną zostali zaproszeni na to wydarzenie jako goście specjalni.

30-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Święto Szkoły Muzycznej

W poniedziałek 12 października 2015 roku w godzinach popołudniowych uroczystym preludium G-dur Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Kacpra Kowalewskiego rozpoczęło się świętowanie w Szkole Muzycznej w Laskach, noszącej imię niewidomego pianisty Edwina Kowalika.

15-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Spotkanie z chórem z Herzbergu

Po ostatniej wizycie naszego chóru Leśne Ptaki w Herzbergu na zaproszenie Ernst-Moritz-Arndt Gymnasium w 2013 r. nadszedł czas, abyśmy ponownie znaleźli się w roli gospodarzy i znów spędzili wspólnie kilka dni.

13-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Rok szkolny rozpoczęty

We wtorek 1 września 2015 roku w Ośrodku w Laskach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

01-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Zakończenie roku w Szkole Muzycznej

W dniu 22 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Szkole Muzycznej i Ognisku Muzycznym.

23-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Zapraszamy na koncert

Serdecznie zapraszamy 22 czerwca 2015 roku o godz. 16:00 do domu św. Stanisława na koncert i uroczyste zakończenie roku w Szkole Muzycznej i Ognisku Muzycznym.

18-06-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Strona /8