Święto Ośrodka w Laskach

W dniu 15 maja 2014 roku uroczyście obchodziliśmy święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

16-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Koncert poświęcony pamięci siostry Blanki

W niedzielę 11 maja 2014 roku, odbył się wyjątkowy koncert poświęcony śp. s. Blance – Annie Wąsalance ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża z Lasek.

15-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Pielgrzymka do Rzymu

Pielgrzymi z Lasek i ze środowiska Klubu Inteligencji Katolickiej uczestniczyli w kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II w Watykanie.

08-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Alladin - niezwykły spektakl

W dniu 30 kwietnia 2014 roku, w sali św. Stanisława, odbyło się przedstawienie pt. „Alladin”. Spektakl w języku angielskim przygotowała dla rodziców druga grupa z Internatu Dziewcząt.

30-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Jan XXIII i Jan Paweł II świętymi

W dniu 27 kwietnia 2014 roku, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, w Watykanie odbyła się uroczystość ogłoszenia świętymi papieży Jana XXIII oraz Jana Pawła II.

27-04-2014 | Kategorie: Ogólne

Laskowska schola

"Ludzie, którzy zostali poruszeni śpiewem, którzy razem doświadczyli szczęścia, nie będą już mogli być dla siebie obcy."

23-04-2014 | Kategorie: Ogólne

Kardynał Nycz z wizytą w Laskach

W Wielki Piątek, 18 kwietnia 2014 roku, gościliśmy w Laskach księdza kardynała Kazimierza Nycza. Metropolita warszawski spotkał się ze środowiskiem Dzieła Lasek.

18-04-2014 | Kategorie: Ogólne

Paraolimpijczyk w naszej szkole

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Laskach w dniu 10 kwietnia 2014 roku spotkali się z niezwykłym gościem. W szkolnych progach zawitał Grzegorz Polkowski absolwent Lasek, pływak, paraolimpijczyk, wielokrotny medalista.

12-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Integracyjny Turniej Warcabowy

W dniu 9 kwietnia 2014 roku odbył się w szkole św. Maksymiliana w Laskach Integracyjny Turniej Warcabowy dla osób niewidomych i słabowidzących.

10-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Koncert zespołu After Five w Otwocku

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej w Otwocku uroczyście obchodzi dziesięciolecie integracji. Z tej okazji, w dniu 2 kwietnia 2014 roku w szkole wystąpił zespół muzyczny "After Five" z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

08-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Strona /60