Żołnierze Wyklęci czy Niezłomni?

O Żołnierzach Wyklętych przez długi czas nie mówiło się publicznie. Pamiętali o nich bliscy i osoby interesujące się historią polskiego Podziemia. Wychowawczyni Małgorzata Połomska postanowiła przybliżyć ich historię niewidomym i słabowidzącym uczniom. Zorganizowała dla wszystkich szkół w Laskach spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym.

08-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Zostań przyjacielem lasu!

To szlachetne hasło było myślą przewodnią spotkania, które odbyło się w dniu 28 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Laskach.

02-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Niecodzienna wizyta w Laskach

W dniu 14 marca 2014 roku gościliśmy w Laskach małżonkę Prezesa Rady Ministrów panią Małgorzatę Tusk oraz partnerkę Wiceprezydenta RPA panią Gugu Mtshali.

14-03-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Film promujący naszą kampanię

Dzięki Tobie osoby niewidome mogą uczyć się i rozwijać. Spójrz inaczej na osoby niewidome. Twoja pomoc sprawia, że ich życie nabiera kolorów.

03-02-2014 | Kategorie: Ogólne

Strona /59