Kolędowanie z ks. bp Michałem Janochą

W niedzielny wieczór sala Domu św. Stanisława zapełniła się gośćmi. Przybyli, by zobaczyć jasełka pt.: "Gwiazda nadziei" oraz by pokolędować z gościem honorowym tego wieczoru - ks. bp Michałem Janochą, który od lat związany ze środowiskiem Lasek - chętnie odpowiedział na nasze zaproszenie.

11-01-2016 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Orszak Trzech Króli

3 stycznia dzieci i młodzież naszego Ośrodka powróciła z domów rodzinnych po świątecznej przerwie. Z nowymi siłami i nową pasją rozpoczęliśmy 2016 Rok. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, 37 osobowa delegacja z Domu Dziewcząt wyruszyła do Stolicy, by wziąć udział w VIII Orszaku Trzech Króli - czyli warszawskich ulicznych jasełkach. Tegoroczne hasło Orszaku Trzech Króli brzmiało: "Nade wszystko Miłosierdzie". Naszą delegację oprócz wychowawczyń wspierały siostry postulantki i nowicjuszki oraz wolontariuszki.

07-01-2016 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Świąteczne spotkania

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w Laskach odbywają się świateczne spotkania. To czas składania życzeń i łamania się opłatkiem.

15-12-2015 | Kategorie: Ogólne

Kawiarenka u Przyjaciół

12 grudnia 2015 roku w wigilię niedzieli "Gaudete", czyli Radości inaugurowała swoją działalność "KAWIARENKA U PRZYJACIÓŁ".

14-12-2015 | Kategorie: Ogólne

Coraz bliżej święta

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, więc chłopcy z grupy I wraz z wychowawcami zabrali się ochoczo do świątecznych przygotowań.

14-12-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Koncert w Żyrardowie

28 listopada 2015 roku uczniowie Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego uczestniczyli w XI Spotkaniach Niepublicznych Szkół i Placówek Artystycznych.

02-12-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Max Smakosze

Gimnazjaliści ze Szkoły św. Maksymiliana w Laskach jako zespół Max Smakoszy biorą udział w konkursie „Przyszłość na talerzu”.

01-12-2015 | Kategorie: Ogólne

Latać jak ptak

18 listopada 2015 roku uczniowie szkół specjalnych w Laskach przeżyli niezwykłą przygodę w tunelu areodynamicznym Flyspot.

27-11-2015 | Kategorie: Ogólne

Odkryj cuda Natury

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi zrealizowało projekt „Odkryj cuda Natury - ogród dla osób niedowidzących i niewidomych".

19-11-2015 | Kategorie: Ogólne

Ogłoszenie - wybór audytu

Zarząd Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na przeprowadzenie audytu.

17-11-2015 | Kategorie: Ogólne

Strona /73