Życzenia Świąteczne

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim Pracownikom i Przyjaciołom TOnOS,

20-12-2019 | Kategorie: Ogólne

Nasz przepis na Święta

Okres przedświąteczny w Laskach mija na radosnym oczekiwaniu Bożego Narodzenia.

19-12-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

W duchu miłości i przyjaźni

17 grudnia spotkaliśmy się przy medytacji Bożonarodzeniowej, by wraz z kard. Kazimierzem Nyczem podzielić się opłatkiem i zatrzymać się chwilę na zadumie.

17-12-2019 | Kategorie: Ogólne

Niedzielny koncert Absolwenta

15 grudnia 2019 roku po Mszy Świętej w Kaplicy Matki Bożej Anielskiej w Laskach odbył się koncert organowy w wykonaniu naszego Absolwenta.

16-12-2019 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów

Św. Mikołaj od uśmiechów

6 grudnia – to jeden z naszych ulubionych dni. Można na śniadanie zjeść ciasto, dużo śpiewać i tańczyć, dzwonić dzwonkami i podkładać sobie prezenty.

06-12-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Ośrodkowe Koło Caritas

W tym roku szkolnym ruszyła w naszym Ośrodku ciekawa inicjatywa. Powstało Ośrodkowe Koło Caritas, do którego należą nasi uczniowie, a także młodzież widząca zaprzyjaźniona z naszym środowiskiem. Nasi wolontariusze wraz z ks. Michałem i s. Janą Marią będą podejmować różne inicjatywy. Dziś wyruszyliśmy ze swoją pierwszą posługą.

30-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 25 listopada obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

26-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Zgrupowanie narciarzy w Alpach

W dniach 17-30 listopada kadra narciarzy biegowych CROSSu odbywa swoje pierwsze zgrupowanie na śniegu, będące bezpośrednim przygotowaniem do startów w cyklu Pucharu Świata.

25-11-2019 | Kategorie: Ogólne

Wielka Gala Integracji

W sobotę 16 listopada delegacja naszego Ośrodka wzięła udział w Wielkiej Gali Integracji, która miała miejsce w warszawskiej Arenie Usrynów.

17-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Pamiętamy

Początek listopada to czas, kiedy szczególnie pamiętamy o tych, którzy już odeszli, o naszych bliskich zmarłych

15-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole