Ku Niepodległej

W dniu 23 października w Domu Przyjaciół odbyło się wyjątkowe spotkanie o charakterze patriotycznym. W swej treści nawiązywało do zbliżającego się Święta Niepodległości oraz Powstania Warszawskiego, którego 75 rocznicę obchodziliśmy w tym roku.

04-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Sportowe sukcesy

W dniach 25-26 października rozegrane zostały w Lublinie Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów oraz pierwszy Turniej MP Kobiet w Goalball.

29-10-2019 | Kategorie: Ogólne

Pasowanie na przedszkolaka

W piątek, 25 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.

29-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Budować z miłością - od cegiełki do serca

We środę 23 października 2019 roku radowaliśmy się Świętem Domu św. Maksymiliana. Uroczystości rozpoczęły się Eucharystią w laskowskiej kaplicy Matki Bożej Anielskiej.

28-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Jesienna wycieczka

24 października wychowankowie internatu z Domu św. Maksymiliana wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Ciechanowca.

25-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Wycieczka do lasu

W piękny, słoneczny poniedziałek, 14 października , przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do lasu.

23-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

Święto Szkoły Muzycznej

W dniu 15 października 2019 r., odbyło się święto Szkoły Muzycznej. Obchodzimy je w dniu imienin naszego Patrona – niewidomego pianisty, Edwina Kowalika.

21-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Ślubowanie pierwszoklasistów

Uczniowie I klasy szkoły podstawowej złożyli ślubowanie w Dniu Edukacji Narodowej.

14-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Na początku było jabłko

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie szkół ponadpodstawowych zabrali nas do słodko-zabawnego świata jabłek.

14-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Nadaje Radio terESKA

Internat Chłopców rozpoczął świętowanie w dniu wspomnienia swojej patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus (1 października) od adoracji Najświętszego Sakramentu.

03-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Strona /57