Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 25 listopada obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

26-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Zgrupowanie narciarzy w Alpach

W dniach 17-30 listopada kadra narciarzy biegowych CROSSu odbywa swoje pierwsze zgrupowanie na śniegu, będące bezpośrednim przygotowaniem do startów w cyklu Pucharu Świata.

25-11-2019 | Kategorie: Ogólne

Wielka Gala Integracji

W sobotę 16 listopada delegacja naszego Ośrodka wzięła udział w Wielkiej Gali Integracji, która miała miejsce w warszawskiej Arenie Usrynów.

17-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Pamiętamy

Początek listopada to czas, kiedy szczególnie pamiętamy o tych, którzy już odeszli, o naszych bliskich zmarłych

15-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Niepodległość

8 listopada 2019 zebraliśmy się w holu szkoły. Celem naszego spotkanie było uczczenie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

13-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

UKS „Laski” Mistrzem Polski!

W ostatni weekend w Krakowie został rozegrany finałowy Turniej Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Goalball. Wielki sukces odniósł zespół dziewcząt z Lasek zdobywając Mistrzostwo Polski.

12-11-2019 | Kategorie: Ogólne

Ojcowie Niepodległości

W ramach przygotowań do obchodów 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę grupa uczniów Jabłonek przeszła śladami Ojców Niepodległej odwiedzając Ich warszawskie pomniki.

12-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Star Challenge - bieg po schodach

1 grudnia po raz drugi odbędzie się Star Challenge – wyścig po schodach najwyższego budynku w Gdańsku – Olivia Star. Uczestnicy wesprą swoim udziałem uczniów Ośrodka dla Niewidomych Dzieci w Sobieszewie.

06-11-2019 | Kategorie: Ogólne

Ku Niepodległej

W dniu 23 października w Domu Przyjaciół odbyło się wyjątkowe spotkanie o charakterze patriotycznym. W swej treści nawiązywało do zbliżającego się Święta Niepodległości oraz Powstania Warszawskiego, którego 75 rocznicę obchodziliśmy w tym roku.

04-11-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Sportowe sukcesy

W dniach 25-26 października rozegrane zostały w Lublinie Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów oraz pierwszy Turniej MP Kobiet w Goalball.

29-10-2019 | Kategorie: Ogólne

Strona /58