Przesunięty termin Zebrania Ogólnego

W związku z sytuacją epidemiczną zmuszeni jesteśmy przesunąć termin Zebrania Ogólnego.

10-07-2020 | Kategorie: Ogólne

MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ WIEDZY o OSOBACH GŁUCHONIEWIDOMYCH

Zapraszamy na spotkanie on-line kończące „Dni wiedzy o osobach głuchoniewidomych im. Helen Keller 2020”.
Platforma zoom, w piątek, 3 lipca w godzinach 18-19

03-07-2020 | Kategorie: Ogólne

Zakończenie roku 2019/2020

26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26-06-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Zakończenie roku w przedszkolu

25 czerwca o godzinie 11.00 w naszym przedszkolu odbyło się krótkie zakończenie roku.

26-06-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Obchody 60-lecia kapłaństwa ks. Edwarda Engelbrechta

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników TOnOS, przyjaciół i mieszkańców Lasek na obchody 60-lecia kapłaństwa ks. Edwarda Engelbrechta. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą 26 czerwca o godz. 17.30, a po Mszy świętej na spotkanie do Domu Rekolekcyjnego.

18-06-2020 | Kategorie: Ogólne

Msza św. na zakończenie roku on line

26 czerwca odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Jak co roku będziemy dziękować za miniony rok podczas Mszy św. na którą serdecznie zapraszamy. We wspólną modlitwę będzie można włączyć się 26 czerwca o godz. 9:30.

17-06-2020 | Kategorie: Ogólne

Ślubowanie „jedenastki” absolwentów

10 czerwca tegoroczni maturzyści zebrali się w Domu Dziewcząt, by złożyć uroczyste ślubowanie absolwentów i odebrać swoje świadectwa ukończenia szkoły.

15-06-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Pozdrawiamy serdecznie naszych małych „Czytelników”.  Cieszy nas, że podobały się Wam dotykowe książeczki. Wasza radość i zainteresowanie zachęca nas wszystkich do czytania.

09-06-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Dzień Dziecka w przedszkolu

By w Dniu Dziecka sprawić radość naszym kochanym Przedszkolakom, na kilka tygodni sala Zuchów zamieniła się w pracownię artystyczną, w której powstało wiele ciekawych książeczek dotykowych.

01-06-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Audiobooki z wierszami na Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zespół kierowniczy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach zaprasza do wysłuchania nagranego audiobooka z wierszami dla dzieci.

31-05-2020 | Kategorie: Ogólne

Strona /63