Z jedzonkiem dla ZOO

Kolejny już rok z rzędu dzieci ze Szkoły Podstawowej naszego Ośrodka brały udział w akcji pt. „Żołędzie i orzechy dla zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.

11-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Wznowienie zajęć stacjonarnych (8.12)

Z dniem 9 grudnia 2020 wznawiam zajęcia stacjonarne w klasach: IIIa, IIIb i IV Szkoły Podstawowej Specjalnej.

08-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Sukces goalballistów w Krakowie

Drużyna UKS „Laski” sprawiła olbrzymią niespodziankę zajmując pierwsze miejsce w Pucharze Polski i to w znakomitym stylu. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze.

08-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Prawdą jest, że św. Mikołaj dobry jest!

6 grudnia to dla naszych przedszkolaków i dla całego personelu ważne święto: Święto Patrona naszego Przedszkola – Świętego Mikołaja. Do tak wielkiej uroczystości przygotowywaliśmy się kilka dni.

08-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Nauka zdalna (od 2.12)

Zawieszamy zajęcia stacjonarne w klasach: IIIa, IIIb i IV od 2 do 8 grudnia 2020 roku

02-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Wznowienie zajęć stacjonarnych (od 30.11)

W klasach I – III Szkoły Podstawowej dla Niewidomych od 30 listopada 2020 roku nauka odbywać się będzie stacjonarnie.

27-11-2020 | Kategorie: Ogólne

Zawieszenie zajęć stacjonarnych (od 24.11)

Zawieszamy zajęcia stacjonarne w klasach I – III Szkoły Podstawowej dla Niewidomych oraz w Szkołach Branżowych I stopnia. W Szkołach Specjalnych nauka odbywać się będzie w systemie hybrydowym. Dział Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka Niewidomego oraz Przedszkole dla Dzieci Niewidomych działać będą stacjonarnie.

24-11-2020 | Kategorie: Ogólne

Wczesne wspomaganie. Wznowienie od 23.11

Informujemy, że 23 listopada 2020 roku wznawiam działalność Działu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka Niewidomego i Przedszkola
dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

19-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka

Nauka stacjonarna dla poszczególnych placówek

Zmiany w prowadzeniu zajęć od 16 listopada dla poszczególnych placówek Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach .

13-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Sensoryka dla przedszkolaka

Nasze przedszkolaki dostały niezwykły prezent - dwustronną tablicę sensoryczną! I choć w przedszkolu mamy różne ciekawe pomoce dydaktyczne to takiej interesującej zabawki jeszcze nie mieliśmy.

06-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Strona /67

pierwsza ... 1 2 3 ... ostatnia