Koncert Półroczny Szkoły Muzycznej

Prawdziwym świętem muzyki można nazwać dzień, w którym odbywa się koncert uczniów Szkoły Muzycznej imienia Edwina Kowalika w Laskach.

23-01-2016 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

KOLĘDA

Pewnego zimowego i mroźnego dnia, a dokładniej szóstego grudnia w godzinach wieczornych radośni wychowankowie i wychowawcy z Domu Chłopców wyruszyli z kolędą po terenie Ośrodka.

10-01-2016 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Jeden-zero dla Nieba

15.12.2015 r. o godz. 16.30 wszyscy pracownicy Domu Chłopców, wychowankowie oraz zaprzyjaźnieni goście i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej by jak co roku wspólnie przeżywać czas bożonarodzeniowy.

20-12-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Strażacy w Internacie Chłopców

14 XII o godz. 17.00 pod Dom Chłopców podjechały dwa wozy strażackie. Z budynku ewakuowali się chłopcy z I, II i III gr. pod baczną opieka swoich wychowawców.

16-12-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Świąteczny kiermasz

5 grudnia 2015 roku chłopcy z grupy III wraz z wychowawcami - p. Moniką i s. Germaną skorzystali z zaproszenia i udali się na kiermasz świąteczny organizowany przez Międzynarodową Szkołę Europejską w Warszawie.

14-12-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Coraz bliżej święta

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, więc chłopcy z grupy I wraz z wychowawcami zabrali się ochoczo do świątecznych przygotowań.

14-12-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Wizyta świętego Mikołaja

„Hu, hu, ha, hu, hu, ha nasza zima zła! Ale zima z Mikołajem jest pachnącym ciepłym majem. Zawsze bądź wśród nas! Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz!”

11-12-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Obchody 11 listopada

Jak co roku wychowankowie z grupy I wraz z opiekunami wybrali się na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, przed Grób Nieznanego Żołnierza.

17-11-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Dobra niedziela

Pewnej słonecznej, jesiennej niedzieli wychowankowie grupy I wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy na spektakl „Mała Królewna”.

13-11-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Bieg charytatywny „Biegaj z Tomkiem”

W sobotę 3 października 2015 roku reprezentacja z Lasek wzięła udział w biegu charytatywnym „Biegaj z Tomkiem”.

07-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Internat Chłopców świętował muzyczno-lirycznie

Jak co roku 1 października mieszkańcy Internatu Chłopców zapraszają do wspólnego świętowania w dniu wspomnienia swojej patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

05-10-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Międzynarodowy Turniej Goalballa w Rumunii

W dniach 19-20 września 2015 roku w Rumunii odbył się Międzynarodowy Turniej Goalballa, w którym wzięła udział laskowska reprezentacja.

24-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Strona /11