Powitanie wiosny

W sobotę 21 marca 2015 roku wychowankowie z internatu chłopców wybrali się na rowerowy rajd po Puszczy Kampinoskiej.

13-04-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Kulinarne szaleństwo

W pierwszy dzień astronomicznej wiosny 2015 roku po internacie chłopców roznosiły się przeróżne kulinarne zapachy.

13-04-2015 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Turniej goalballa w Budapeszcie

W dniach 13-15 lutego 2015 roku nasi uczniowie wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Goalballa w Budapeszcie w kategorii do lat 16.

17-02-2015 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Nowa strona Rabki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce.

17-02-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Dział darów, Rabka

Spotkania wigilijne w Laskach

W ostatnim czasie w placówkach naszego Ośrodka odbyły się spotkania wigilijne z udziałem uczniów, rodziców, nauczycieli i opiekunów.

23-12-2014 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Życzenia świąteczne

"Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli" Łk 2,14

23-12-2014 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Nasze jasełka

Tradycją naszego internatu chłopców jest, by przed świętami Bożego Narodzenia spotkać się z całym gronem wychowawców, wychowanków i personelu wraz z zaprzyjaźnionymi gośćmi na wspólnej uroczystości opłatkowej.

19-12-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Spotkanie andrzejkowe

W dniu 27 listopada 2014 roku w Internacie Chłopców odbyło się spotkanie andrzejkowe.

10-12-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Medale dla sportowców z Lasek

Podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów w Goalballa w Lublinie nasi uczniowie zdobyli medale: 2 złote i srebrny.

17-11-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Rowerowy wypad do puszczy

Tegoroczna jesień na szczęście nas rozpieszcza. Piękna pogoda zachęca do czynnego wypoczynku.

16-10-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Święto w Internacie Chłopców

1 października 2014 roku mieszkańcy Internatu Chłopców uroczyście obchodzili święto swojej patronki św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

10-10-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Nasi wychowankowie na VERVA Street Racing

Na Stadionie Narodowym w Warszawie 20 września 2014 roku odbyła się piąta edycja największego festiwalu motoryzacyjnego VERVA Street Racing.

10-10-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Strona /11