Zimowe szaleństwo

Radość wielka! Po przerwie zimowej rozpoczęliśmy naukę w saneczkowym stylu.

20-01-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Dziękujemy za pomoc!

Powoli  poprawia się sytuacja zdrowotna pensjonariuszy i pracowników "Szpitalika". Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w tym trudnym okresie udzielili nam wsparcia.

20-01-2021 | Kategorie: Ogólne

Nauka stacjonarna od 18 stycznia

Informuję, że od 18 stycznia 2021 roku we wszystkich placówkach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach nauka będzie się odbywać w trybie stacjonarnym.

14-01-2021 | Kategorie: Kategorie, Ogólne

Poszukujemy wolontariuszy!

W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiczno-kadrową w tzw. Szpitaliku (opieka nad chorymi) w Laskach poszukujemy chętnych
wolontariuszy ozdrowieńców COVID-19, mogących wesprzeć pracę Działu.

08-01-2021 | Kategorie: Ogólne

Konkurs kolęd i pastorałek online

W dniach 24.11-15.12.2020 Rada Internatu Dziewcząt zorganizowała Konkurs Kolęd i Pastorałek w formie online.

22-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

UKS „Laski” Mistrzem Polski

Olbrzymi sukces odniosły zespoły z Lasek na rozegranych w Lublinie w dniach 17-18 grudnia Mistrzostwach Polski Młodzików, Juniorów i Kobiet w Goalballu. Zarówno drużyna juniorów, jak i kobiet zdobyły złote medale i tytuły mistrzów Polski 2020r .

21-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Pastuszkowie przedszkolni

Jest taki dzień w roku, w którym przedszkolna bawialnia zamienia się w… stajenkę.

18-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

#Zawieszoneziemniaki w Laskach

Przyjechały i do nas! Pierwsza tura ziemniaków z akcji #zawieszoneziemniaki. Dziękujemy pomysłodawcom za taką szlachetną akcję!

17-12-2020 | Kategorie: Ogólne

Opowieść Wigilijna w wykonaniu Domu Dziewcząt

Zapraszamy do wsłuchania się w „Opowieść Wigilijną” Karola Dickensa nagraną przez dziewczyny z Domu Dziewcząt! Audio umili z pewnością przedświąteczne przygotowania :)

16-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski