Konkurs "Mój Robot"

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Mój Robot".

14-04-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Nauka stacjonarna od 12 kwietnia

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, informuję, że od 12 kwietnia 2021 roku we wszystkich placówkach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach nauka będzie się odbywać w trybie stacjonarnym.

08-04-2021 | Kategorie: Ogólne

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, by tegoroczne Święta Wielkanocne były początkiem nowej nadziei, wiary w lepsze jutro i miłości wypływającej wprost z Serca Zmartwychwstałego Jezusa.

05-04-2021 | Kategorie: Ogólne

Sukces goalballistów w Chorzowie

W niedzielę 28 marca zakończył się w Chorzowie I Turniej Mistrzostw Polski w Goalballa mężczyzn. Świetnie zaprezentował się zespół UKS „Laski”, wygrywając wszystkie 4 mecze.

29-03-2021 | Kategorie: Ogólne

Zawieszenie stacjonarnych zajęć do 9 kwietnia

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informuję, że zawieszenie zajęć stacjonarnych i prowadzenie pracy zdalnej we wszystkich placówkach OSW w Laskach zostaje przedłużone do 9 kwietnia.

Szczegółowych informacji udzielą dyrektorzy i kierownicy poszczególnych placówek.

29-03-2021 | Kategorie: Ogólne

Przyszła już wiosna

W niedzielę, 21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Zazwyczaj witamy ją topieniem marzanny lub grami i zabawami w szkole. W tym roku nie mogliśmy tego zrobić, bo uczymy się w domach.

23-03-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Zima pełna medali

Narciarze z Lasek nie zwalniają tempa! Zdobyli medale zarówno w biegach narciarskich, jak i w slalomie gigancie na Mistrzostwach Polski!

09-03-2021 | Kategorie: Ogólne

Zawieszenie zajęć stacjonarnych od dnia 3 marca

W związku z pojawiającymi się przypadkami występowania wirusa COVID-19 w placówkach OSW w Laskach, decyzją Dyrektor OSW Pani Elżbiety Szczepkowskiej zawiesza się zajęcia stacjonarne od dnia 3 marca.

02-03-2021 | Kategorie: Ogólne

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska dyrektorów placówek OSW

Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach ogłasza postępowania kwalifikacyjne na stanowiska: dyrektora szkół ponadpodstawowych, dyrektora szkoły podstawowej i dyrektora szkoły muzycznej

26-02-2021 | Kategorie: Ogólne

Puchar Europy. Zawodnicy na podium

W dniach 17-21 lutego 2021 został przeprowadzony Puchar Europy World Para Nordic Skiing Ptaszkowa 2021.

23-02-2021 | Kategorie: Ogólne

Strona /69