Pojedź z nami! Pielgrzymka do Medjugorje

Zapraszamy pracowników i przyjaciół TOnO na autokarową pielgrzymkę do Medjugorje.

12-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Zapraszamy na Święto Ośrodka oraz jubileusz 25-lecia Szkoły Muzycznej

W imieniu wychowanków i pracowników serdecznie zapraszamy na obchody Święta Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach oraz jubileusz 25-lecia Szkoły Muzycznej I stopnia im. Edwina Kowalika.

10-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Nie żyje o. Eugeniusz Pokrywka OP, kapelan domu w Sobieszewie

Miał 77 lat, 48. lat kapłaństwa. Zmarł w klasztorze gdańskich dominikanów. Odszedł do Pana po długiej chorobie, którą znosił z wiarą i męstwem.

09-05-2022 | Kategorie: Ogólne

Remont Kaplicy pw. Matki Bożej Anielskiej

Od 4 do 18 maja planowany jest częściowy remont naszej Kaplicy.

04-05-2022 | Kategorie: Ogólne

"Wszystkie dobre sny" – płyta na 25-lecie Szkoły Muzycznej

Płyta „Wszystkie dobre sny” została zrealizowana z okazji 25-lecia Szkoły Muzycznej I stopnia w Laskach. Pod opieką Grzegorza Bożewicza, nauczyciela placówki, trzy uczennice zrealizowały utwory, które są dobrze znane, ale w ich wykonaniu nabierają nowego charakteru.

22-04-2022 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Światowy Dzień Ziemi

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Ziemi i z tej okazji, dzięki firmie SHAMIR Polska uczniowie z naszej szkoły podstawowej udali się na lekcję plenerową z przewodnikiem po Kampinoskim Parku Narodowym!

22-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Wizyta ks. kard. Kazimierza Nycza w Laskach

Wielkopiątkowej tradycji zapoczątkowanej przez bł. Stefana Wyszyńskiego stało się zadość i dzisiaj do Lasek na krótką modlitwę i spotkanie z księżmi, siostrami, pracownikami przybył kard. Kazimierz Nycz.

15-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Triduum Paschalne w Laskach

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach w naszej wspólnocie w Kaplicy Matki Bożej Anielskiej w Laskach.

11-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Rekolekcje dla pracowników i przyjaciół

Zakończyły się rekolekcje dla pracowników i przyjaciół Lasek pod hasłem "Czy może być co dobrego z Nazaretu?".

07-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Pierwsze sukcesy goalballistów na Mistrzostwach Polski

W ostatni weekend w Chorzowie odbył się pierwszy turniej Mistrzostw Polski 2022 w Goalballu. Sprawdzcie jak zaprezentowała się drużyna UKS „Laski”

05-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Szkolenie instruktorów orientacji przestrzennej i mobilności w ramach TOPON

II zjazd w ramach cyklu szkoleń z projektu TOPON za nami...

04-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Ośrodkowa Droga Krzyżowa

Jezu, niosąc w sercu czas niepokoju i wojny, współprzeżywając dramaty rannych i zabitych, współcierpiąc z cierpiącymi – prosimy Cię, pozwól nam przejść drogę krzyżową w naszej wspólnocie z Tobą. Tak, byśmy z każdym dniem coraz bardziej byli pewni prawdy, którą powtarzamy raz po raz, że przez Krzyż idziemy do Nieba. By i do nas dotarło na nowo Twoje paschalne pozdrowienie „Pokój Wam”.

01-04-2022 | Kategorie: Ogólne

Strona /64