Zmarła Cecylia Czartoryska

20 czerwca 2018 roku zmarła opatrzona Świętymi Sakramentami Cecylia Czartoryska.

Jakby uderzenie gwałtownego wiatru

21 czerwca przeżywaliśmy w Laskach bierzmowanie. Sakramentu Bierzmowania udzielił bp Michał Janocha. Oprawę muzyczną przygotowali uczestnicy warsztatów liturgiczno-muzycznych „Wszystko dla Boga”.

To wakacje, wakacje

Udało się! 22 czerwca 2018 roku oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

Ostatni dzień gimnazjum

21 czerwca gimnazjaliści pożegnali mury szkoły w niepowtarzalny i zabawny sposób!

21-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Grzeje nas bieganie

9 czerwca, gdy żar lał się z nieba, ponad 400 biegaczy wyruszyło w Puszczę Kampinoską, by pobiec w III Memoriale im. Zofii Morawskiej.

11-06-2018 | Kategorie: Ogólne

III Memoriał Zofii Morawskiej [niezbędnik uczestnika]

9 czerwca odbędzie się III Memoriał im. Zofii Morawskiej. Publikujemy wszystkie niezbędbne informacje dla uczestników imprezy.

08-06-2018 | Kategorie: Ogólne

Minister zdrowia z wizytą w Laskach

Minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski odwiedził 6 czerwca Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach.

07-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole, Szkoły Ponadgimnazjalne Laski

Być dzieckiem

Bycie dzieckiem. To z pewnością jedno z piękniejszych doświadczeń w życiu. Z okazji Dnia Dziecka wspólnie celebrowaliśmy ten stan radości.

06-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Przedszkole

XI Ogólnopolski Turniej BRD

W dniach 28-30 maja 2018r we Włoszczowie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, w którym to po raz pierwszy wzięli udział nasi uczniowie, Wiktoria Korgol i Paweł Iwanowski pod opieką p. Roberta Mazurka wychowawcy z Internatu Chłopców.

05-06-2018 | Kategorie: Ogólne

Jestem!

XXII spotkanie młodych na lednickich polach odbyło się 2 czerwca pod hasłem "JESTEM". Nasza 40 osobowa delegacja z Lasek i Rabki, pod duchowym przewodnictwem ks. Waldemara Kluza, wyruszyła z Lasek o 7 rano.

03-06-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski

Strona 1/44