Wczesne wspomaganie. Wznowienie od 23.11

Informujemy, że 23 listopada 2020 roku wznawiam działalność Działu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka Niewidomego i Przedszkola
dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

19-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka

Nauka stacjonarna dla poszczególnych placówek

Zmiany w prowadzeniu zajęć od 16 listopada dla poszczególnych placówek Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach .

13-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Nauka zdalna od 9.11 do 13.11

Zajęcia stacjonarne we wszystkich placówkach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach zostają zawieszone od 9 do 13 listopada 2020. Wprowadzamy na ten czas tryb pracy zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

06-11-2020 | Kategorie: Ogólne

Sensoryka dla przedszkolaka

Nasze przedszkolaki dostały niezwykły prezent - dwustronną tablicę sensoryczną! I choć w przedszkolu mamy różne ciekawe pomoce dydaktyczne to takiej interesującej zabawki jeszcze nie mieliśmy.

06-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Matka Czacka błogosławioną

Papież Franciszek zatwierdził dekret uznający cud za wstawiennictwem matki Elżbiety Czackiej, stanowiący ostatni warunek do jej beatyfikacji.

28-10-2020 | Kategorie: Ogólne

W sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 w TOnOS

W związku z wystąpieniem przypadków zarażenia się COVID-19 na terenie Towarzystwa

28-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Warzywne przygody przedszkolaków

Drugi tydzień października w przedszkolu minął pod znakiem warzyw. Dzieci próbowały rozpoznawać ich smaki i zapachy oraz porównywały ich wielkość oraz wagę. Opisywały też kształty oraz fakturę poszczególnych warzyw, znajdując różnice i podobieństwa.

27-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Przerwa listopadowa od 29.10 do 8.11

W związku z potwierdzeniem przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 osób mieszkających na terenie Towarzystwa, mając na uwadze ochronę wychowanków Ośrodka przed zakażeniem wprowadzam następującą zmianę w Kalendarium na rok 2020/2021.

Przerwa listopada rozpocznie się 29 października po lekcjach i trwać będzie do 8 listopada.

26-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Wspólna misja, wspólny wizerunek

„Chcemy dobrze odnajdywać się w realiach współczesnego świata, w którym świadome budowanie wizerunku jest koniecznością” – Paweł Kacprzyk, prezes TOnOS o zmianach w identyfikacji wizualnej Towarzystwa.

22-10-2020 | Kategorie: Ogólne

Chodźmy coś posadzić

Każdy przedszkolak musi w życiu posadzić chociaż jedno drzewo.

20-10-2020 | Kategorie: Ogólne, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Strona /65

1 2 ... ostatnia