Aktualności

"Może tak byśmy coś zrobili"

W środę 21 czerwca 2017 uczniowie klasy III gimnazjum pokazali jednoaktówkę "Może tak byśmy coś zrobili" przygotowaną na zajęciach artystycznych pod kierunkiem p. dyr. Stanisława Badeńskiego.

czytaj więcej

Aktualności

Policjanci w przedszkolu Policjanci w przedszkolu

19 czerwca 2017 roku na teren Przedszkola dla Dzieci Niewidomych w Laskach wjechał na sygnale radiowóz policyjny. Wysiadło z niego dwoje funkcjonariuszy w pełnym umundurowaniu: pani dzielnicowa rejonu Laski sierż. Agata Stasiaczek i pan dzielnicowy rejonu Izabelin mł. asp. Marcin Górski.

czytaj więcej

Tyflologia

Warsztaty dla pracodawców Warsztaty dla pracodawców

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy poszukują nowych form pracy zespołowej. Do osób odpowiedzialnych za politykę kadrową I wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem osób w sytuacji niepełnosprawności.

czytaj więcej

 

Gorąco zachęcamy do finansowego wsparcia remontu starego internatu dziewcząt, w którym w przyszłości zamieszkają niewidomi chłopcy z Ośrodka w Laskach. Wsparcie tego celu zapewni naszym uczniom bezpieczne warunki do nauki i odpoczynku. Bez Państwa życzliwości i pomocy realizacja tej inwestycji nie będzie możliwa.

Dowiedz się więcej