Aktualności

Turnus rehabilitacyjny w Laskach Turnus rehabilitacyjny w Laskach

W dniach 25.06.-08.07.2017r.  w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Laskach odbył się turnus usprawniająco-rekreacyjny dla dzieci niewidomych i słabowidzących, zorganizowany przez Polski Związek Niewidomych we współpracy z Towarzystwem Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie.

czytaj więcej

Aktualności

Talent show Talent show

Rada Internatu Dziewcząt postanowiła zrealizować bardzo ciekawy projekt. Dziewczęta wraz z p. Izą i p. Albertyną zorganizowały TALENT SHOW - konkurs, w którym każdy może zaprezentować swoje talenty. 

czytaj więcej

Tyflologia

Warsztaty dla pracodawców Warsztaty dla pracodawców

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy poszukują nowych form pracy zespołowej. Do osób odpowiedzialnych za politykę kadrową I wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem osób w sytuacji niepełnosprawności.

czytaj więcej

 

Serdecznie zapraszamy do finansowego włączenia się w akcję Wakacyjne remonty 2017. Wsparcie tego celu umożliwi dokonanie niezbędnych napraw oraz modernizacji w pokojach internatowych, salach lekcyjnych i pozostałych pomieszczeniach użytkowych. Bez Państwa życzliwości i pomocy realizacja wspomnianych prac nie będzie możliwa.

Dowiedz się więcej